VHS Συλλογή !!

Να προσθεσω και την μικρη ταπεινη συλλογουλα μου... :D

Πρωτα οι "γραμμενες"... :)

104405.jpg

104406.jpg

Και οι "original"... :)

104407.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
stayros είπε:
Και οι "original"... :)

......


Η πρωτη κασσετα της 2ης φωτογραφιας πολυ μου αρεσε οταν την ειδα πρωτη προβολη στην TV :diablotin:

 Προσοχη! Αυστηρως ακαταλληλη για ανηλικους... (βεβαια οταν την ειδα πρωτη προβολη ανηλικος ημουν :p )

ps. Ωραια συλλογη Σταυρο :thumbup:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ajax87 είπε:
Η πρωτη κασσετα της 2ης φωτογραφιας πολυ μου αρεσε οταν την ειδα πρωτη προβολη στην TV :diablotin:  


Προσοχη! Αυστηρως ακαταλληλη για ανηλικους... (βεβαια οταν την ειδα πρωτη προβολη ανηλικος ημουν :p )
:biglaugh::biglaugh::biglaugh:

Ajax87 είπε:
ps. Ωραια συλλογη Σταυρο :thumbup:
Σε ευχαριστω πολυ Γιαννη!!! :thanx2:
 
Ωραια πραματα βλεπω και χαιρομαι.
 
Άντε ρε Σταύρο, άργησες. Ωραία συλλογή.
 
Σταύρο ωραία συλλογή!

Μπένι Χιλ και Μάθε παιδι μου γράμματα!!! Αυτά είναι!

ChristosM είπε:
DINO κατάφερες μήπως να δεις καμμια από τις κασσετες σου απο το SKY για τα τρειλερ?
Δε σε έχω ξεχάσει... ;)

Έμπλεξα για τα καλά, όμως σήμερα - αύριο να περιμένεις εξελίξεις...

johnny19818 είπε:
Παιδιά, αφού όπως βλέπω έχετε μεγάλη εμπειρία από κασσέτες, ποια κατά τη γνώμη σας είναι η καλύτερη ποιοτικά; Θυμάμαι να παίρνω αρκετές Silver Shadow αλλά δεν ήταν και τόσο σόι. Όπως και οι αντίστοιχες του ήχου.
Εγώ είχα τις TDK για καλές, όπως και οι περισσότεροι φαντάζομαι...
 
Κλασσικά η κασέτα με τον Γκάλη, που τη είχαν όλοι... :D

Ωραία συλλογή Σταύρο... :)
 
johnny19818 είπε:
Άντε ρε Σταύρο, άργησες. Ωραία συλλογή.

DINO είπε:
Σταύρο ωραία συλλογή!
Μπένι Χιλ και Μάθε παιδι μου γράμματα!!! Αυτά είναι!

RIO είπε:
Κλασσικά η κασέτα με τον Γκάλη, που τη είχαν όλοι... :D
Ωραία συλλογή Σταύρο... :)
Σας ευχαριστω πολυ παιδια, να 'στε καλα!!!! :thanx2:

Χαιρομαι που σας αρεσε η ταπεινη VHS συλλογουλλα μου. #)
 
DINO είπε:
Δε σε έχω ξεχάσει... ;) Έμπλεξα για τα καλά, όμως σήμερα - αύριο να περιμένεις εξελίξεις...

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ. Μην σε αγχώνω, τόσα χρόνια περιμένω εξ αλλου να (ξανα)δω αυτο το υλικο απο το αγαπημενο SKY.
 
vhs.jpgΤις αγορασα σημερα απο το φωτογραφειο 2 ευρω η μια! :)
 
Σειρά βιντεοκασετών TV Zapping

Έχει κανείς αυτή τη σειρά βιντεοκασετών που είχε κυκλοφορήσει από το περιοδικό τη δεκαετία 90;

Θυμάμαι είχε το εξώφυλλο ένα μαύρο πλαίσιο και έγραφε τον τίτλο του περιοδικού.

Θα με ενδιέφερε να μάθω ποιές ταινίες είχε βάλει και αν έχει κανείς και καμιά φωτογραφία της συλλογής του.

Από τίτλους θυμάμαι το Mediterraneo, The Name of the Rose, Angel Heart, The Princess Bride.

edit:

Βρήκα κάποιες εδώ! :)

 
προχτες στο σουπερμαρκετ διπλα απο το σπιτι μου ειδα οτι του εχουν ξεμεινει τρεις αγραφες βιντεοκασετες, μια ρακς 120αρα με 2.25 και δυο 60αρες σονυ με 3 ευρω

Αραγε κανα βιντεο να ζει εδω στη πολη?
 
nektarios1451 είπε:
προχτες στο σουπερμαρκετ διπλα απο το σπιτι μου ειδα οτι του εχουν ξεμεινει τρεις αγραφες βιντεοκασετες, μια ρακς 120αρα με 2.25 και δυο 60αρες σονυ με 3 ευρωΑραγε κανα βιντεο να ζει εδω στη πολη?
Εγω παω στο φωτογραφειο της γειτονιας μου και εχει πολλες κενες 180-240αρες 2 ευρω η μια. Τις παιρνω ολες σιγα σιγα :)
 
ετσι μου ειπε να κανω φιλος μου να αγορασω αυτες που εχει εκει γιατι θα ειναι συλλεκτικες σε λιγα χρονια. οποτε ξανακατεβω στο υπογειο θα ψαξω να δω μηπως ειναι εκει οι βιντεοκασσετες που ειχα ειναι καμποσες
 
Τα νέα μου ευρήματα! Διάφορες ταινίες με Ψάλτη, Μουστάκα, Τσάκωνα κτλ...και μια original κασετα με promo του Μουντιάλ του 1986. Ερχονται κιαλα..
 
Ωραια κομματια και ο Παπασουζας Beta ! :thumbup:
 
Και παιζει τελεια και στα sanyo και στο sony :)
 
μπραβο ελπιζω να μεγαλωσεις την συλλογη σου στο διπλασιο ειλικρινα
 
Πίσω
Μπλουζα