ΑΝΟΙΧΤΗ πρόσκληση για.....2o Sensiblogathering !!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πολύ ωραία,αυξανόμεθα,θα γίνει χοντρό τουρνουά και με δυνατές συμμετοχές απ' ότι βλέπω ! :D

Μια και δε μπορώ να κάνω edit στο προηγούμενο post,αναφέρω -με...ποδοσφαιρικούς όρους,ανάλογα με το σίγουρο του πράγματος- ξανά την έως τώρα λίστα... :)

Βασική ενδεκάδα:

1.alkis21


2.Olorin



3.Other_Reality



4.Saulot



5.manos426f



6.bspus



7.mike



8.Στάθης


9.Μοnth


10.Paspartoo



11.walkero



12.Rygar


Αλλαγές:

1.Maddog

2.kakou21

3-4.spyros_s + φίλος


5.DINO


Στην εξέδρα:

1.pooky


2.Wally
 
Wally είπε:
Ετσι, να αυξανουν οι συμμετοχες. Pooky ετοιμασε ροκανες και κροτιδες.

Εγω παω να μαθω βασικες Σουηδικες λεξεις :p
Αν το κάνουν 13 Σεπτέμβρη θα έρθω κ εγώ για κερκίδα :Ρ

Βιαιοπραγίες,μπινελίκια και τα σχετικά για ρεαλισμό παίζουν; :Ρ
 
13 του μήνα θα γίνει οριστικά φίλε statusgr.

Τώρα για τα υπόλοιπα,θα.....αποφασιστεί πριν την έναρξη του τουρνουά το όλο πλαίσιο διεξαγωγής του !! :p :p :p
 
so count me in εκτός απροόπτου θα είμαι εκεί..!
 
Για τον Frank δεν ξέρω αν θα είναι διαθέσιμος, αλλά μπορεί να σκάσω μύτη με κανέναν άλλο φίλο. Θα του πω και θα δούμε... Πάω να γρασάρω το tomahawk.... :D :D:D:D
 
Παιδιά,μια και οι συμμετοχές λίγο-πολύ δείχνουν να οριστικοποιούνται,να δούμε ένα άλλο ζήτημα:Αυτό των μηχανημάτων και των monitors.

Έχουμε μια Α600,μια Α1200 και,αν φέρει κι ο φίλος walkero όπως είπε άλλη μία Α1200,από μηχανήματα είμαστε μάλλον κομπλέ.

Έχουμε μια οθόνη TFT,οπότε,δεδομένου ότι ο Μάριος (telonio) δεν θα έρθει,μια κι απουσιάζει εκτός Αθηνών,άρα θα λείπει και το monitor που είχε φέρει στο πρώτο gathering,αναζητούνται δύο monitors ακόμη.

Ο Other_Reality είπε ότι αν μπορέσει κάποιος να πάει να τον πάρει με αμάξι,μπορεί να φέρει ένα.Κάποιος άλλος που μπορεί να βοηθήσει με κάποιο monitor ή κάποια TV ;
 
Άσχημα νέα. :(

Θα έρθω αναγκαστικά για περιορισμένο χρονικό διάστημα. Δυστυχώς προέκυψε ανελαστική υποχρέωση στις 13:00, οπότε για 10:30 ως 12:30 μόνο θα μπορώ.

Για ευνόητους λόγους δεν θα έχω κανονική συμμετοχή όπως την πρώτη φορά. Άλκη, θα πρέπει να βρεις άλλον σάκο του μποξ. :p

Αν θελήσετε, θα με αφήσετε να παίξω 1-2 παιχνιδάκια εκτός συναγωνισμού, τιμής ένεκεν. Κατά προτίμηση με τον Olorin και τον Paspartoo. Ο ένας γιατί φεύγει εξωτερικό και δεν θα υπάρξει άλλη ευκαιρία στο ορατό μέλλον και επίσης δεν τεθήκαμε αντιμέτωποι στο πρώτο τουρνουά και θα του μείνει απωθημενο και ο άλλος γιατί δεν ξέρω αν θα ξανακατέβει ποτέ με σορτσάκι. :)

Αν δεν θελήσετε το πολύ-πολύ να την βολέψω με ένα φράφφο .
 
@manos426f

Έχω κι εγώ monitor 1084. Αλλά θα χρειαστώ βοήθεια στο κουβάλημα. Δεν είμαι μακριά από τον χώρο διεξαγωγής. Μένω δίπλα στην πλατεία Αμερικής, οπότε αν μπορεί κάποιος να βάλει ένα χεράκι, θα είμαστε μια χαρά. Ίσως πάλι αν έρθω με τον φίλο που σας έλεγα να το φέρω εγώ. Με τον ένα ή τον άλλο τρόπο υπολογίστε ένα πλήρες σύστημα.
 
Θα είμαι κι εγώ εκεί.

Απροπόνητος και περίεργος να δω πόσα θα μου βάλει ο Άλκης.

KO rules! Για να μην ξεχνιόμαστε!
 
Αααατσα!!!! Βλέπω walkerο στη λίστα. Βάλτε του οσα πιο πολλά γκολακια μπορείτε και σε κάθε γκολ που τρώει, ρίχτε του και απο μια φάπα... :D

Θα έρθει και ο Dino;; Σιτ! Φακ! Δε θα είμαι καν Αττική την Κυριακή, γιατί έχω κοινωνική υποχρέωση την οποία δε δύναμαι βέβαια να χάσω με τίποτα ;) , ειδάλλως θα ερχόμουν κι εγώ εστω και ως θεατής...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ετσι, να αρχισουν απο τωρα οι εχθροπραξιες!

Αν θελεται tomahack εχω 5-6 διαθεσιμα!
 
Rygar είπε:
Αααατσα!!!! Θα έρθει και ο Dino;; Σιτ! Φακ! Δε θα είμαι καν Αττική την Κυριακή, γιατί έχω κοινωνική υποχρέωση την οποία δε δύναμαι βέβαια να χάσω με τίποτα ;) , ειδάλλως θα ερχόμουν κι εγώ εστω και ως θεατής...
Έλεγα πως θα έρθω (και θα παίξω κιόλας), αλλά, τα του βαφτισιού που ετοιμάζω, με κρατάνε μάλλον Πάτρα!

Για να μη σας κρεμάσω, αν σκάσω μύτη, θα έρθω σαν θεατής!

Sorry guys!
 
ΕΚΤΑΚΤΗ ανακοίνωση !!!

Θα έρθει στο Sensible gathering κι άλλος ένας καλός Sensibloπαίκτης.

Και το όνομα αυτού....Νίκος ή Τελετάρχης ή Rygar !! :D :D

Φίλε walkero,θα μπορούσες να μας ενημερώσεις έως αύριο αν θα έρθεις τελικά με τον φίλο σου μαζί ή όχι,ώστε να δούμε αν και πώς θα έχουμε τη δεύτερη Α1200 και το 3ο monitor διαθέσιμα; ;) :)
 
Ναι, τελικά ανέβαλα μετα λύπης μου αυτό που ηταν να κάνω την Κυριακή λόγω λόγων(!) που δε μπορώ να αναφέρω, υποσχέθηκα όμως να το πράξω αργότερα ;)
 
DINO είπε:
Έλεγα πως θα έρθω (και θα παίξω κιόλας), αλλά, τα του βαφτισιού που ετοιμάζω, με κρατάνε μάλλον Πάτρα!Για να μη σας κρεμάσω, αν σκάσω μύτη, θα έρθω σαν θεατής!

Sorry guys!
Δικαιολογίες...φοβήθηκες την οργή των αμίγκα users ποταπέ χρήστη ατάρι... :p

Ακόμα και τελευταίος να βγω εσένα θα σε νικούσα για την τιμή των όπλων :D :p
 
Ξαναγράφω τη λίστα συμμετοχών για να ξέρουμε τι μας γίνεται...

Παίζουν:

1.alkis21 (Tomahawk+netbook)


2.Olorin



3.Other_Reality (
Monitor+tomahawk)


4.Saulot (
A600+LCD TV+tomahawk)


5.manos426f (
A1200+tomahawk)


6.bspus



7.mike (
Tomahawk)


8.Στάθης



9.Μοnth



10.Paspartoo



11.walkero (
A1200+monitor+tomahawk)


12.Rygar



13.spyros_s



14.gas11


Πιθανοί συμπρωταγωνιστές:

1.kakou21


2.O φίλος του spyros_s



3.O φίλος του walkero


Cameo εμφάνιση:

Μaddog

Στα παρασκήνια:

1.pooky


2.Wally



3.statusgr


Joysticks πρέπει να έχουμε τουλάχιστον 6,που ήδη τα έχουμε,οπως φανερώνει η λίστα,αλλά ασφαλώς ας φέρουν κι 1-2 άλλοι φίλοι τα δικά τους,να έχουμε και καβάτζες... ;) ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μα σταματήστε πια να λέτε το laptop μου netbook!
 
Δυστυχώς, όπως είχα δηλώσει και στο πρώτο τουρνουά, δεν έχω κάτι να συνεισφέρω πέρα από την (υψηλή) παρουσία μου... (ήμουν κονσολάς τότε, τι να κάνουμε... :xm: )

Θα φέρω τουλάχιστον φωτογραφική για την απαραίτητη κάλυψη... ;)

alkis21 είπε:
Μα σταματήστε πια να λέτε το laptop μου netbook!
Μόνο όταν σταματήσεις να λες εσύ το netbook σου laptop! :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα