ΑΝΟΙΧΤΗ πρόσκληση για.....2o Sensiblogathering !!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Συγνώμη!!!!!! Με τη αρχιβρωμιάρα Α1200 του Walkero θα παίξουμε;;;; Το ξέρετε ότι έχει πέσει επάνω της καφές;;;; Εγώ το ξέρω. Αφου εγώ τον είχα ρίξει! χαχαχαχαααααααααααα

Ρε να φέρω εγώ τη δική μου να παίξουμε σε 20άρα TFT;;;
 
Θα φερω τουλαχιστον ενα Tomahawk κι εγω (αν προλαβω να παω απο το πατρικο μου θα φερω 3-4).
 
manos426f είπε:
ΕΚΤΑΚΤΗ ανακοίνωση !!!Θα έρθει στο Sensible gathering κι άλλος ένας καλός Sensibloπαίκτης.

Και το όνομα αυτού....Νίκος ή Τελετάρχης ή Rygar !! :D :D
Ορίστε!!! Τώρα θα έρθει ο Rygar και μάλλον δε θα'ρθω εγώ!!!!

Ά στο καλό!!!! :cry:
 
εμμ 2 tomahawk και ενα pacman... και ενα quick shot
 
Και για να την "μπω" στο Saulot θα φερω και ενα Starfighter2000 ;)
 
@Rygar

Αθάνατη 1200αρα... και είναι στην σπίντα. Ρε συ Rygar, από τότε που έριξες τον καφέ, μου φαίνεται πως κέρδισε 5MHz παραπάνω :D

@Manos

Θα τα φέρω τελικά μόνος μου. Ίσως, αντί της 1084, κι αν φτιάξω το scart καλώδιο που έχω, ίσως να φέρω την 22αρα LG. Θα υπάρχει χώρος; Τι ώρα θα είστε στον χώρο για στήσιμο των μηχανημάτων;
 
Φυσικά και υπάρχει χώρος φίλε,ο Ε.Σ.ΠΑΙ.ΡΟ.Σ και οι χώροι που έχει-διαθέτει,είναι πραγματικά ιδανική στέγη για τέτοια events,θα το διαπιστώσεις κι εσύ όταν έρθεις!

Ωραία,άρα πλέον εκκρεμούμε μόνο στην υπόθεση "Other_Reality+monitor" απ' ότι φαίνεται.

Tomahawks θα υπάρχουν πολλά και το......netbook του Άλκη θα είναι εκεί !!!

Να συμπεράνω λοιπόν φίλε walkero από το παραπάνω post σου,ότι ο φίλος σου τελικά δεν θα έρθει;
 
Τα ανηψια μου (να ναι καλα ο παιδικος σταθμος) βαλθηκαν να ξεπαστρεψουν την οικογενεια. Ειμαστε ολο το σοι στο κρεββατι, οποτε δεν θα τολμησω να ερθω αυριο.

Συγνωμη για την ειδοποιηση της τελευταιας στιγμης αλλα ολα εγιναν εξισου ξαφνικα.

Καλη επιτυχια στους υπολοιπους.
 
Κρίμα φίλε... περαστικά.
 
μακάρι να μην μας το χαλάσει ο καιρός αύριο και αποθαρρύνει μέλη από το να έρθουν. Θα βελτιωθεί λέει από το απόγευμα...τα λέμε αύριο
 
@ spyros_s : μην ξεχασεις να φερεις αυτο που ειχα εγω ξεχασει να παρω (?!?)

απο το σπιτι σου.

Θα σου φερω και εγω κατι:

ΠΟΛΛΑ ΓΚΟΛΑΚΙΑ
 
Περαστικά Ηρακλή...

@Other_Reality

Σου στέλνω με p.m το τηλέφωνό μου,ώστε να συνεννοηθούμε γι' αύριο,να περάσω να σε πάρω....
 
mike είπε:
@ spyros_s : μην ξεχασεις να φερεις αυτο που ειχα εγω ξεχασει να παρω (?!?)απο το σπιτι σου.

Θα σου φερω και εγω κατι:

ΠΟΛΛΑ ΓΚΟΛΑΚΙΑ
Ξέρεις ότι τα πραγματάκια σου είναι εδώ και σε περιμένουν. Δεν στα φέρνω για να πιούμε καφέ κάποια μέρα διότι χαθήκαμε! Αυτό να γίνει μέσα στις επόμενες 2 εβδομάδες!!! :p

Τώρα για τα πολλά γκολάκια και τις δηλώσεις ανυπομονώ να σε ξανανικήσω! Όχι τίποτα άλλο αλλά για να μην βγω τελευταίος! :p
 
Με την ξαφνική ασθένεια του Ηρακλή (Περάστικα μαν) μενω και εγω ξεκρέμαστος...

Αν κάποιος με τουτου περναει απο Μοσχάτο, μπορεί να μου στείλει ΠΜ με το τήλ του να κανονίσουμε?
 
Ας ποσταρει καποιος την ακριβή διεύθυνση του Εσπαιρου. Δε θελω χαρτη, διευθυνση θελω για να τη βαλω στο GPS...
 
Ανδρεα Μεταξά 7 Εξάρχεια.

(Δηλαδη δεν μπορεις να βάλεις διασταυρωση , Μεταξα και Μπενάκη?)
 
O Mέρφυ και οι νόμοι του έχουν αρχίσει να μου τη δίνουν στα νεύρα,όσο δε πάει !!!!!!!!!!!!!!!

Λοιπόν,ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ αύριο πρωί θα έχω δουλειά,μ' αποτέλεσμα να προσέλθω κατά τις 12:30-13:00.Δεδομένου του ότι προφανώς θα αρχίσουμε το τουρνουά κατά τις 11:30,όπως την άλλη φορά,αυτό δεν είναι τόσο πρόβλημα,απλά θα παίξω αρκετούς αγώνες στη σειρά με το που θα έρθω,όπως έγινε με τον Maddog στην πρώτη μας συνάντηση,που θα έφευγε νωρίτερα..

Το κακό είναι ότι μαζί μ' εμένα θα λείπει για το πρώτο αυτό διάστημα και η Α1200 μου,οπότε θα έχετε 2 μηχανήματα διαθέσιμα αρχικά.

Φυσικά,θα προκύψει επίσης πρόβλημα με τον Other_Reality και το δικό του μόνιτορ.

Συνεπώς,ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟΥ τους Saulot και Other_Realiy,ας το γράψει εδώ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΑΙ ΘΕΡΜΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ,ώστε να ξέρουμε ότι το τουρνουά θα ξεκινήσει τουλάχιστον ομαλά,έστω με 2 μηχανήματα αρχικά...

Μέσα στην ημέρα θα ξέρω 100% τι θα παίξει μ' εμένα (υπάρχει μια πολύ μικρή πιθανότητα να τα βολέψω όλα και να έρθω κανονικά στην ώρα μου,εξυπηρετώντας και τα δύο παιδιά φυσικά),αλλά αυτό θα το ξέρω απόψε αργά το βράδυ.Σε κάθε περίπτωση,Saulot και Other_Reality,στείλτε μου με p.m τα κινητά σας για να μπορώ να σας κρατώ ενήμερους και να υπάρξει συνεννόηση...
 
Μπορώ εγώ να φέρω τη 1200άρα μου μαζί με μια 20άρα LCD και 1-2 joystick ακόμα. Αρκεί να ακούσω ενα ΟΚ. Δυστυχώς τα παιδιά δε μπορώ να τα εξυπηρετήσω γιατί πλέον έρχομαι από Χαλκίδα...
 
Ρε Νίκο,το ρωτάς κιόλας ;;;

Φυσικά και ΟΚ,τι λέμε τώρα !;!

'Ετσι,δε χρειάζεται απαραίτητα το monitor του Other_Reality,οπότε αυτόματα "απελευθερώνεται" το ένα εκ των δύο παιδιών που είχαν πρόβλημα με τη μετακίνησή τους,ενώ κι εγώ δε θα σας καθυστερήσω με την τρίτη Α1200,αφού θα έχουμε τη δικιά σου! :) :)

Φίνα,οπότε πλέον θέλουμε ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ SAULOT ΑΠO ΜΟΣΧΑΤΟ... ;)
 
ΟΚ, σουπερ!

Saulot είπε:
(Δηλαδη δεν μπορεις να βάλεις διασταυρωση , Μεταξα και Μπενάκη?)
Μπορώ, αλλά μέχρι τώρα δεν ήξερα καν τη διευθυνση.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα