Καλύτερη κονσόλα 5ης Γενιάς

Καλύτερη κονσόλα 5ης Γενιάς

  • Panasonic 3DO

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Amiga CD32

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Atari Jaguar

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Sega Saturn

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Sony Playstation

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Nintendo 64

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%

  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    0
Εγώ πάλι θα ήθελα να ποστάρονται και οι ηλικίες μαζί με την επιλογή κονσόλας. Paspartoo, είμαι απόλυτα βέβαιος ότι θα χαλάς τον μέσο όρο της Nimbimbo :p
 
Ο computer gamer αράζει και παρακολουθεί τις μάχες των κονσολάκιδων τρώγοντας ποπκόρν... :cool:
 
Nintendo 64 από εμένα επειδή είμαι Fanboy:p ΧΑΧΑ Nintendo 64 και μετά Ps1
 
το αποτέλεσμα ασφαλώς δεν είναι δίκαιο. τα απίθανα αποτελέσματα οφείλονται στο ότι ο καθένας ψηφίζει ότι του καπνίσει χωρίς ίχνος αντικειμενικότητας και είναι έτοιμος με κάθε λογής επιχειρήματα να αποδείξει το δίκαιο της υποκειμενικότητας του.
 
Πες τα Shinobi!

... αμαν πια με αυτούς τους πολυστεσιονάδες... ούτε για μια ψηφοφορία δεν μπορούν να γίνουν αντικειμενικοί!
 
Γιατι δηλαδή δεν είναι η ψηφοφορία αντικειμενική? Επειδή δεν βγήκε η mainstream κονσόλα νικήτρια?

Edit: Παρακαλώ όσους λένε ότι το N64 ήταν παιδικό, να μην κάνουν λόγο για αντικειμενικότητα, ευχαριστώ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολύ σωστά, μην θίγετε το N64 αποκαλώντας το "παιδικό".

Για μωρά ήτανε. :diablotin:
 
Maddog είπε:
Πολύ σωστά, μην θίγετε το N64 αποκαλώντας το "παιδικό".
Για μωρά ήτανε. :diablotin:
Σαν αυτό που παιζει Dreamcast στο Avatar σου? :baby2:
 
bumerang.jpg


Φσσσστ ΜΠΟΙΝΓΚ!
 
Φυσικά, τον εκπαιδεύω από μικρό στον σωστό δρόμο. Είναι τώρα 2.5 χρονών και Mario δεν πρόκειται να δει για πολύ καιρό ακόμα. ;)
 
Maddog είπε:
Φυσικά, τον εκπαιδεύω από μικρό στον σωστό δρόμο. Είναι τώρα 2.5 χρονών και Mario δεν πρόκειται να δει για πολύ καιρό ακόμα. ;)
Πρόσεχε όμως γιατί όταν μεγαλώσει, θα σου ζητάει τα ρέστα :p
 
έτσι πρέπει να κάνει ο σωστός πατέρας. Μακριά από "περίεργες" παρέες και "περίεργες" κονσόλες. Ζούμε σε δύσκολους καιρούς με Wii και PS3 να έχουν κατακλύσει την αγορά... :p
 
Haros είπε:
.....με Wii και PS3 να έχουν κατακλύσει την αγορά... :p
Eμ,έτσι είναι,ας πούλαγε και το 360 όσο το Wii,να μην είχε περικυκλωθεί από αυτό... :)
 
Δεν υπάρχουν τέτοια πράγματα του διαβόλου στο σπίτι. Και προσέχουμε να μην μάθει καν τέτοιες κακές λεξούλες, μέχρι τουλάχιστον να πάει σχολείο που είναι αναπόφευκτο πλέον.

Και επειδή είμαι σίγουρος ότι δεν προσέξατε, δείτε την γνήσια έκφραση χαράς στο πρόσωπο του μικρού και επίσης δείτε ότι έχει τα χέρια του στον σταυρό και στο Button "A". Έτοιμος για Ikaruga λέμεεεεεε! :)
 
Maddog είπε:
Δεν υπάρχουν τέτοια πράγματα του διαβόλου στο σπίτι. Και προσέχουμε να μην μάθει καν τέτοιες κακές λεξούλες, μέχρι τουλάχιστον να πάει σχολείο που είναι αναπόφευκτο πλέον.
Και επειδή είμαι σίγουρος ότι δεν προσέξατε, δείτε την γνήσια έκφραση χαράς στο πρόσωπο του μικρού και επίσης δείτε ότι έχει τα χέρια του στον σταυρό και στο Button "A". Έτοιμος για Ikaruga λέμεεεεεε! :)
Χρειαζόμαστε άξιους συνεχιστές Maddog. Αν και απ'ότι βλέπω (κρίνοντας και από τις ψηφοφορίες) είμαστε αρκετοί σε αυτό το forum :D

manos426f είπε:
Eμ,έτσι είναι,ας πούλαγε και το 360 όσο το Wii,να μην είχε περικυκλωθεί από αυτό... :)
ουκ εν τω πολλώ το ευ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ουκ εν τω πολλώ το ευ
Αυτο το γνωμικο ομως να ισχυει παντου ετσι ? Και στην περασμενη γενια κονσολων και στην προπερασμενη και στα home pcs και παει λεγοντας ;)
 
χαχαχα. Τις περασμένες γενιές κονσολών, τα home pcs κτλ μπορούν όμως να τα στηρίξουν και άλλες φράσεις σοφίας... :p
 
αδικημενο το 3do! μια απο της 3 αγαπημενες μου κονσολες ever....!
 
Πίσω
Μπλουζα