Οι σταρ και τα παιδιά τους!

Ποιος της φταίει? δεν έβλεπε ότι ο κ. Πανταζής δεν ήταν family guy? άλλωστε η μικρή γιατί λέγεται Μεταξά κι όχι Πανταζή? εκτός κι αν το επέλεξε...
 
Παιδιά ηρεμήστε λίγο, δε γνωρίζουμε τα οικογενειακά του καθενός, κρίμα να κλειδώσει τέτοιο θέμα. Προσπαθήστε να φιλτραρετε λίγο τους χαρακτηρισμούς και τις κρίσεις για τις οικογένειες
 
Τον Μάινα junior (Ιωσηφ/Σήφης το ονομα) τον ειχαμε δει πιο μικρουλη...στην κωμικη σειρα ''Οι μεν και οι δεν'' στο τελευταιο επεισοδιο (Νο 108).

IMAGE.png

αλλά και μια ακόμα οικογενειακη φωτο

IMAGE.jpg

πηγη εικονας
https://www.google.com/url?sa=t&rct...telioy-maina&usg=AOvVaw0_2x-7V-PuOtQAzLWu4FiU
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ωραίο μεν ζευγάρι, αλλά ο νεαρός είναι στην ηλικία που τέτοιες εκδηλώσεις λατρείας από γονείς, κυρίως μαμά, τους φέρνουν αμηχανία, ειδικά αν γίνονται μπροστά σε συμμαθητές, πόσω μάλλον όταν δημοσιεύονται σε περιοδικό. Δυστυχώς το μητρικό φίλτρο δεν χαμπαριάζει από τέτοια. Αλλά βλέπετε το ύφος του.
 
Κορη της ειναι ή αδελφη της;
Με photoshop αδερφη της , χωρις photoshop κορη της.Επειδη τις εχω δει απο κοντα χωρις photoshop γιαυτο το λεω.Οι πειραγμενες φωτο στα περιοδικα ειναι μεγαλη απατη γιατι απο κοντα βλεπεις αλλο προσωπο.
 
Με photoshop αδερφη της , χωρις photoshop κορη της.Επειδη τις εχω δει απο κοντα χωρις photoshop γιαυτο το λεω.Οι πειραγμενες φωτο στα περιοδικα ειναι μεγαλη απατη γιατι απο κοντα βλεπεις αλλο προσωπο.
Για ποιες το ειχα ρωτησει αυτο, Vanessa;
 
Για ποιες το ειχα ρωτησει αυτο, Vanessa;
Για την Σταθακοπουλου και την κορη της τις εχω δει γιαυτο το εγραψα, ουτε για πλακα αδερφες αμα τις δεις απο κοντα μανα και κορη κανονικοτατα.
 
Για την Σταθακοπουλου και την κορη της τις εχω δει γιαυτο το εγραψα, ουτε για πλακα αδερφες αμα τις δεις απο κοντα μανα και κορη κανονικοτατα.
Καταλαβα! :) Σε ευχαριστω!
 
Ωραίο μεν ζευγάρι, αλλά ο νεαρός είναι στην ηλικία που τέτοιες εκδηλώσεις λατρείας από γονείς, κυρίως μαμά, τους φέρνουν αμηχανία, ειδικά αν γίνονται μπροστά σε συμμαθητές, πόσω μάλλον όταν δημοσιεύονται σε περιοδικό. Δυστυχώς το μητρικό φίλτρο δεν χαμπαριάζει από τέτοια. Αλλά βλέπετε το ύφος του.
Απόλυτο δίκιο έχεις αλλά είναι ακατανίκητη η επιθυμία πίστεψέ με. Το θέμα είναι να τη δαμάζεις την επιθυμία αυτή.
 
Πίσω
Μπλουζα