Τι ζώδιο είστε;

Αχ παρεξηγημενοι
 

Συνημμένα

  • IMG_20210509_181241.png
    IMG_20210509_181241.png
    164,3 KB · Προβολές: 7
Φανταζομαι πως δεν μεταφραζονται οι λεξεις που αφορουν τους Διδυμους και τον Τοξοτη για να μην ειναι και αυτες στα ελληνικα. :armed:
 
Πώς άραγε να λένε στα ελληνικά το "Atheistic"? Δύσκολη μετάφραση. Βέβαια αν διαβάσουμε μαζί με την αρχική πρόταση, "Γεννήθηκαν με..." δεν βγαίνει νόημα.

Απορία: Πώς γεννιέται κανείς με παρελθόν? Καλά ο δαλαϊλάμας που έχει ζήσει κάμποσες βουδοζωές ως τώρα, αλλά οι υπόλοιποι θνητοί?
 
Δεν είναι τόσο χρονικά τοποθετημένο είναι όμως ομορφο
 

Συνημμένα

  • IMG_20210527_124341.png
    IMG_20210527_124341.png
    1,5 MB · Προβολές: 8
Δεν είναι τόσο χρονικά τοποθετημένο είναι όμως ομορφο

Αριάδνη με έφτιαξες πάλι!

Περιμένω τα Χριστούγεννα δωράκι $1 million!!! :biglaugh:

ΥΓ. Δεν ξέρω πως μου ήρθε... Πάω να παίξω για πλάκα ένα απλό δελτίο Τζόκερ κληρώνει νομίζω σήμερα ένα τέτοιο ποσό.

Edit
Επαιξα και γελάω με τα νούμερα που βγήκαν... αχαχαχα :biglaugh:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Αριάδνη με έφτιαξες πάλι!

Περιμένω τα Χριστούγεννα δωράκι $1 million!!! :biglaugh:

ΥΓ. Δεν ξέρω πως μου ήρθε... Πάω να παίξω για πλάκα ένα απλό δελτίο Τζόκερ κληρώνει νομίζω σήμερα ένα τέτοιο ποσό.

Edit
Επαιξα και γελάω... αχαχαχα :biglaugh:
Tα δικά μου τα δώρα πολύ φτωχά always , μέχρι τα επόμενα χριστούγεννα σου εύχομαι εκατομμυριούχος.
 
απαπααα.. Άστα τα εκατομμύρια για άλλους άλλωστε δεν είναι για εμάς αυτά αγαπητή Αριάδνη. Υγεία να υπάρχει.. υγεία και ευτυχία, ευχές και για όλο το κόσμο για να μπορεί να παλεύει στη ζωή.
 
Τελευταία επεξεργασία:
απαπααα.. Άστα τα εκατομμύρια για άλλους άλλωστε δεν είναι για εμάς αυτά αγαπητή Αριάδνη. Υγεία να υπάρχει.. υγεία και ευτυχία μόνο σαν ευχές και για όλο το κόσμο για να μπορεί να παλεύει στη ζωή.
Και το χρήμα έχει σχέση με την ευτυχία μας , όχι το πολύ αλλά σίγουρα δυστυχία δεν φέρνει.
 
Tα δικά μου τα δώρα πολύ φτωχά always , μέχρι τα επόμενα χριστούγεννα σου εύχομαι εκατομμυριούχος.
Τι να πουν και οσοι γεννηθηκαν Μαϊο;
Μα ενα ζευγαρι καλτσες;;;;
Κοιτα ατυχια να μην εχω γεννηθει Αυγουστο!
 
Απο ανασφάλεια περισσότερο για να μην παρεξηγηθώ θέλω να αναφέρω ότι αυτό που έγραψα στην Αριάδνη το είπα με χιουμοριστικο ύφος σε ότι γράφει για το ζώδιο μου.

Επειδή δεν πρόκειται ποτε να γίνει αυτό που λέει για τον Λέοντα έκανα ένα αστείο στην Αριάδνη λέγοντας της για το $1 million.

Έτσι και αλλιώς για αυτό έχουν φτιαχτεί και τα συγκεκριμένα με τα ζώδια για να μας φτιάχνουν την διάθεση με ότι γράφουν και να κάνουμε χιουμορ για το ζώδιο μας.

Ας βάλω και εγώ ένα ωραίο με ζώδια (συγγνώμη αν έχει μπει ξανά.)

Ποια κλασική σταρ του Χόλιγουντ είστε σύμφωνα με το ζώδιό σας;​





Εγω θα ήμουν ο Ριτος Μορενος! :rofl:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Να πουμε εδω πως με εξαιρεση τη Μαιριλιν Μονροε καμια αλλη σταρ δεν ανηκει στο καθε ζωδιο που περιγραφεται.
Εμενα με εβγαλε Ελιζαμπεθ Ταιηλορ. Υπομονη και κουραγιο γιατι εχω αλλους εφτα γαμους να κανω.
 
Απο ανασφάλεια περισσότερο για να μην παρεξηγηθώ θέλω να αναφέρω ότι αυτό που έγραψα στην Αριάδνη το είπα με χιουμοριστικο ύφος σε ότι γράφει για το ζώδιο μου.

Επειδή δεν πρόκειται ποτε να γίνει αυτό που λέει για τον Λέοντα έκανα ένα αστείο στην Αριάδνη λέγοντας της για το $1 million.

Έτσι και αλλιώς για αυτό έχουν φτιαχτεί και τα συγκεκριμένα με τα ζώδια για να μας φτιάχνουν την διάθεση με ότι γράφουν και να κάνουμε χιουμορ για το ζώδιο μας.

Ας βάλω και εγώ ένα ωραίο με ζώδια (συγγνώμη αν έχει μπει ξανά.)

Ποια κλασική σταρ του Χόλιγουντ είστε σύμφωνα με το ζώδιό σας;​





Εγω θα ήμουν ο Ριτος Μορενος! :rofl:
Μετά την ζωζω που είναι διδυμακι έχω ολοκληρωθεί ως ζωδιακη περσόνα δεν αναζητώ πλέον άλλη. :D ποια ξενη σταρ είναι 88 και έχει τέτοια επιθυμία για ζωή . Φαινόμενο.
 
Μπλιαχ. Με έκανε Λουκά Μπολ. Αλλά πάντα απεχθανόμουνα την τηλεοπτική Lucy, και τον χαρακτήρα που ενσάρκωνε και το παίξιμό της, κάθε φορά που έλεγε μια κοτσάνα σταματούσε και κοιτούσε γύρω της με γουρλωμένα μάτια περιμένοντας να τελειώσουν τα γέλια. Βέβαια η Lucille Ball ο άνθρωπος, όχι η σταρ, ήταν μια πανέξυπνη, δραστήρια γυναίκα, καλή επιχειρηματίας και έσπασε ταμπού της εποχής, αλλά δεν μπορώ να την ξεχωρίσω από τη Lucy.
 

Ποια κλασική σταρ του Χόλιγουντ είστε σύμφωνα με το ζώδιό σας;​





Εγω θα ήμουν ο Ριτος Μορενος! :rofl:

Νάταλι Γουντ. Δεν ανήκει στις μεγάλες μου συμπάθειες, για να είμαι ειλικρινής.
 
Ωραία και τα δύο χα χα. , να τα ξαναβαλα;
 

Συνημμένα

  • IMG_20210605_084748.png
    IMG_20210605_084748.png
    1,1 MB · Προβολές: 6
  • IMG_20210605_084634.png
    IMG_20210605_084634.png
    1,2 MB · Προβολές: 7
Α, ωραία! Εγώ θα γυρίζω τον κόσμο και θα πορώνω!!!!!! Ποιον θα πορώνω? Τι θα πορώνω? Ραντεβού σε δέκα χρόνια κι αν υπάρχω, υπόσχομαι ότι θα σας δώσω σαφέστατη απάντηση. Ελπίζω τώρα ότι θα κοιμηθείτε ήσυχοι το βράδυ. :D
 
Α, ωραία! Εγώ θα γυρίζω τον κόσμο και θα πορώνω!!!!!! Ποιον θα πορώνω? Τι θα πορώνω? Ραντεβού σε δέκα χρόνια κι αν υπάρχω, υπόσχομαι ότι θα σας δώσω σαφέστατη απάντηση. Ελπίζω τώρα ότι θα κοιμηθείτε ήσυχοι το βράδυ. :D
Oσο με πληγώνει τόσο με πορωνεις που λέει και το ασμα :D
 
Πίσω
Μπλουζα