Bibi-bo Τα παραμύθια της ...

Mα τι πρίγκιπας είναι αυτός. Πόσο μέλι κυλάει από αυτά τα χείλη ... Να σου πω.. Δεν μπορεί να κάνει ένα σεμινάριο στα αγόρια μας;;;
 
Τι ομορφο παραμυθι βρε παιδια!!!! Ο πριγκηπας μηπως ειναι ποιητης; :) Δροσοσταλια την ανεβαζει, ηλιαχτιδα την κατεβαζει!!! ::) Αχ βαχ!!!:dribble: Και εχει και αληθινα μαλλια :) .

Αραγε να τα λεει και μετα απο καμια 20αρια χρονια γαμου!

Ο Τζον Τζον στα αληθεια ειχε σχεση μιας νυχτας με εκεινη την τυπισσα; :xm: Και ηταν και αρραβωνιασμενος....ντροπης πραγματα. :eek: Η μηπως ειναι κουτσομπολια... :xm:
 
Α όλα κι όλα, κι ας μην είχε κοιμηθεί με τη δούκισσα, η συμπριφορά του Τζον Τζον δεν μου αρέσει καθόλου!! Άκους εκεί!! :eek:

Κι επειδή αγαπώ και τα δελφίνια, προτείνω να κάνουμε ό,τι λέει :)
 
Γλυκειά σαν καραμέλα

(περίληψη προηγουμένου: Η bibi-bo λέει στην πριγκίπισσα για το δελφίνι και κείνη τι συμβουλεύει να το πει στον πρίγκιπα.Ο Τζον Τζον γυρνώντας από της Δούκισσας λέει της bibi-bo πως εαν δεν τον παντρευτεί να γυρίσει από κει που ήρθε.Η bibi-bo στενοχωριέται που της μιλά τόσο άσχημα αλλά ο πρίγκιπας όταν έρχεται την ηρεμεί και της υπόσχεται να της πει την ιστορία με το δελφίνι.)

Υ.Γ.vassoftr , λατρεμένη Αναστασία οι πρίγκιπες έτσι είναι.

gazzy90 έχεις απόλυτο δίκιο.
 
Πολύ συγκινητική ιστορία :cry:

Μπράβο βρε Ραπούνζελ με την φαντασία σου μας ταξιδεύεις...

(Πάντως ακόμα και το μεγάλο κεφάλι προέβλεψε η μάγισσα; :p Ή είναι μεταφορικό αυτό; χιχι!)
 
Rapunjel μου, η βασιλισσσα ειχε κανει πραγματικα πολυ ομορφα παιδια! Εχω παθει με τον πριγκιπα και την γοργονα αδερφη του!

Τι ομορφη ιστορια :)

Και μαλιστα μου αρεσει πολυ και το γεγονος οτι απο το απλο γραφειο του Τζον Τζον μεταφερθηκαμε στο μαγικο βασιλειο του Χουαν. :D

Μηπως εχουν τιποτα ενοικιαζομενα δωματια να παω να μεινω εκει, να ταιζω το δελφινακι και τις παπιες του παλατιου;
 
Πράγματι βρε παιδιά, αυτός ο πρίγκιπας είναι κούκλος! Και είναι και πρίγκιπας! :D

Η bibi-bo δεν έχει μεγάλο κεφάλι!!! :cry: :cry: :cry: Οι άλλες έχουν μικρό και φαίνεται έτσι! :cool:
 
Γλυκειά σαν καραμέλα

(περίληψη προηγουμένου: Ο πρίγκιπας λέει στη bibi-bo όλη την ιστορία και ότι είναι η εκλεκτή που μπορεί να βοηθήσει...

Υ.Γ.gazzy90 η μάγισσα προσπάθησε να κάνει έτσι τα μαγικά της ώστε καμία να μην ερωτευτεί ο πρίγκιπας.Απλά δεν πρόλαβε.Αυτό για το μεγάλο κεφάλι.

Λατρεμένη Αναστασία θα σε φιλοξενήσουν ευχαρίστως! Ενοικιαζόμενα δεν έχουν πάντως!

Πολυαγαπημένη mytinyworld είναι πράγματι κούκλος ο πρίγκιπας και η bibi-bo μας ,μη μου στενοχωριέσαι, δεν έχει μεγάλο κεφάλι για το σώμα της.
 
Α...τα πράγματα έχουν εξελιχθεί... Τι τίμημα θα είναι αυτό άραγε...
 
Ναι, αναρωτιέμαι κι εγώ για το τίμημα...

Αλλά τα παραμύθια έχουν πάντα καλό τέλος :)
 
Γλυκειά σαν καραμέλα

(περίληψη προηγουμένου: Ο πρίγκιπας κάνει πρόταση γάμου στη bibi-bo αλλά η πριγκίπισσα Ραπουντζέλ φοβάται μήπως η bibi-bo πληρώσει το τίμημα και για αυτό καλεί τη νεράιδα Σμαραγδένια για να την προστατέψει.Η νεράιδα της έβαλε μια μαγική κορόνα που την προστάτευε.)

Υ.Γ. vassoftr,gazzy90 το τίμημα είναι όποια πάρει τον πρίγκιπα Χουάν είναι να πεθάνει κι έτσι να μη σωθεί και αυτός!
 
Μαγευτικο παραμυθι Rapunjel μου!!! :) :flower: Σε ευχαριστω για την εφευρετικοτητα σου, με ταξιδεψες σε αλλο χωροχρονο και το ειχα πολυ αναγκη!

Ηταν ενα παραμυθι που πραγματικα δεν μπορουσα να φανταστω τι θα γινει στο επομενο επεισοδιο!!! :thanx2: Εχεις πολυ ταλεντο για τα παιδικα παραμυθια γιατι εχεις ψυχη μικρου παιδιου. :flower:
 
Γλυκειά σαν καραμέλα

Να σαι καλά λατρεμένη Αναστασία! Σκοπός του ήταν να σας κρατήσει καλή παρέα! Είχα σκεφτεί άλλο τέλος αλλά για να μην στενοχωρεθείς εσύ και τα άλλα κορίτσια μπήκε αυτό! Όσοι αγαπάμε τα παιχνίδια έχουμε παιδική ψυχή! :D
 
Ποπο ραπουνζέλ μου! Και θυσιάστηκε η βασίλισσα ε? :cry:

Σ'ευχαριστώ για την όμορφη παρέα που μας κράτησε το παραμύθι αυτό και περιμένω το επόμενο!! Πραγματικά με ταξίδεψες! :thanx2:
 
Ένα μεγάλο μπράβο για όλη την προσπάθεια και τις ιδέες! Πολύ όμορφο παραμύθι!
 
Γλυκειά σαν καραμέλα

Πολυαγαπημένη mytinyworld,γλυκειά vassoftr σας ευχαριστώ πολύ! Για να σας κρατάνε παρέα γράφονται αυτά τα σινερομάντζα.Το επόμενο θα ξεκινήσει όταν αγοράσω τα σκηνικά που θέλω.Το στόρυ έχω αρχίσει να το σκέφτομαι.Να στε καλά!
 
Παράλληλη ζωή

Η Μαρία και η Νόρα είναι διδυμες.Η Μαρία πριν μερικά χρόνια είχε ένα ατύχημα και κάηκε λίγο στο πρόσωπο. Ενώ η Νόρα είναι πιο όμορφη και επιτυχημένη, μειώνει συνέχεια τη Μαρία γιατί τη ζηλεύει. Η Μαρία ωστόσο μιας και είναι ορφανές κι έχει μόνο τη Νόρα στον κόσμο παραβλέπει όλα τα πικρά λόγια μιας και έχει μόνο καλοσύνη στην καρδιά της.
 
Παράλληλη ζωή

(περίληψη προηγουμένου: Η Νόρα και η Μαρία είναι αδερφές δίδυμες.Ζουν μόνες τους μιας και οι γονείς τους έχουν πεθάνει σε δυστύχημα.Στο ίδιο δυστύχημα η Μαρία κάηκε στο πρόσωπο.Η Νόρα φέρεται άσχημα στη Μαρία γιατί τη ζηλεύει, ενώ η Μαρία τη δικαιολογεί.Το ίδιο κάνει και όταν φέρεται απρεπώς στο γιατρό Τζον Τζον που περνάει το πρωί να την πάρει με το αμάξι του...)
 
Χα,χα, χα! Μου άρεσε πολύ πως "εκμεταλλεύτηκες" το χαζοχαμόγελο της barbie, ραπουνζέλ μου!! :D

Αααα, η Νόρα είναι πολύ κακομαθημένη!!:mad:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Rapunjel μου, μεσα στο μπαχαλο μου ειχε ξεφυγει η νεα απολαυστικη ιστορια που ξεκινησες!!! #) :)

Οι διαλογοι ενας κι ενας!!! Τα σκηνικα, τα ρουχα, η πρωτοτυπια του θεματος!

Αυτη η Νορα ειναι μεν θεά, αλλα πολυ ψωναρα και στριμμενο αντερο στον ρολο εεε... :xm:

Σκλαβακι την εχει την Μαρια.. :(

Αλλα ετσι ειναι ο κοσμος...αμα παραεισαι καλος και δινεις με το που σου ζητανε κατι σε πατανε στον σβερκο... :xm:

Ποιος ξερει τι θα κανει η φιλη μας η Μαρια...θα δωσει τα λεφτα της σε αυτην την σουρλουλου να τα κανει χαρτοπολεμο? :eek:
 
Πίσω
Μπλουζα