** Call of Duty ** Official Thread

Ο,τι μονοπύρηνο υπάρχει είναι ΣΤΟΚ!! Και το γνωρίζω γιατί για εργοστασιακή χρήση μόνο, αγοράζω CPU P3/P4 ΑΚΟΜΑ!! Υπάρχει πολύ στοκ παιδιά, πάρα πολύ στοκ και οι μεγάλες εταιρείες στοκάρουν γιατί τους περιορίζει η 3ετής εγγύηση που έχουν δώσει. Φανταστείτε να αγοράσετε τώρα ένα πισί με 2πύρηνο και μετά από 2-2.5 χρόνια να σκάσει για ΧΨ λόγο και να θέλει CPU. Τότε αμα βρείτε 2πύρηνο στην αγορά σφυράτε μου κλέφτικα. Η εταιρεία από όπου το πήρατε πρεπει να έχει στοκ από δαυτα μόνο για να καλύψει τις εγγυήσεις. Οχι για πούλημα! Εκτός και αν ο πελάτης είναι μεγάλος, π.χ. κάποιο εργοστάσιο, και το θέλει για κάποιο πισί που απαγορεύεται να αναβαθμιστεί, γιατί δε θα παίζουν τα windows, θα θέλει drivers, αναβάθμιση προγραμμάτων κλπ κλπ. Αυτό το λέω από 6ετή εμπειρία. Επίσης εμείς εδώ έχουμε 5 χρόνια online επισκευή και από HP και από IBM. Εάν μετά από 3χρονια χαλάσει το Χ HP PC δε σου λένε, "Ξέρεις δεν έχουμε, να σου το αλλάξουμε;". Δεν έχει τέτοια!

Αυτά, κουράστηκα από το γράψιμο σήμερα. Το γράψιμο με το πληκτρολόγιο εννοώ :D
 
Wally είπε:
Τωρα παντως δεν μπορω να φανταστω γιατι καποιος να παει σε μονοπυρηνο...

pooky είπε:
1). Γιατί τον βρήκε στο δρόμο. 2). Γιατί είναι n00b!

3). Γιατί ο πωλητής - ξερόλας στο κάθε μαϊμουδιάρη θέλει να ξεφορτωθεί στόκ.

4). Γιατί είναι n00b!

5). Γιατί η μαμά του είναι άσχετη και αγόρασε το φτηνότερο.

6). Γιατί είναι άσχετος και αγόρασε αυτός το φτηνότερο.

7), Γιατί είναι n00b!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ξέρω αρκετό κόσμο που το παίζει αυθεντία στα pc , και πάνε και αγοράζουν μονοπύρηνα γιατί τάχα είναι φθηνότερα, και για να γλυτώσουν ακόμα πιο πολλά, τα αγοράζουν απο την cosmodata της Στουρνάρη (μακράν το χειρότερο κομπιουτερομάγαζο της Αθήνας και βάλε!!!) N00b και πάλι n00b όπως λέει ο pooky!

On topic τώρα, ξαναδοκίμασα το CoD 4 με τους καινούριους drivers της ATI και είδα διαφορά στα γραφικά προς το καλύτερο. Επίσης δεν παρατήρησα το πρόβλημα που ανέφερα σε περασμένο post με την ποιότητα των γραφικών. Μάλλον θα ήταν κάποιο bug της περασμένης έκδοσης...
 
IGN REVIEWS

PC

9.0 Presentation

If this is war, consider me a future draft-dodger.

9.0 Graphics

From top to bottom, a great-looking shooter. There are some better-looking games on PC, but not too many.

9.5 Sound

The explosions will shake you; the constant sounds of gunfire will put you on edge. The end song is an added bonus and properly immortalizes the unfortunate phrase, "Go deep and hard."

9.5 Gameplay

An excellent shooter that is as intense an experience as you can find in gaming. The multiplayer is also top-notch.

9.0 Lasting Appeal

The single-player experience is brief, but there are many other things that will hold your attention once the campaign is complete.

OVERALL 9.4


Outstanding


360

9.0 Presentation

If this is war, consider me a future draft-dodger.

10 Graphics

From top to bottom, one of the best-looking console games around.

9.5 Sound

The explosions will shake you; the constant sounds of gunfire will put you on edge. The end song is an added bonus and properly immortalizes the unfortunate phrase, "Go deep and hard."

9.5 Gameplay

An excellent shooter that is as intense an experience as you can find in gaming. The multiplayer is also top-notch.

9.0 Lasting Appeal

The single-player experience is brief, but there are many other things that will hold your attention once the campaign is complete.

OVERALL 9.4


Outstanding


PS3

9.0 Presentation

If this is war, consider me a future draft-dodger.

10 Graphics

From top to bottom, one of the best-looking console games around.

9.5 Sound

The explosions will shake you; the constant sounds of gunfire will put you on edge. The end song is an added bonus and properly immortalizes the unfortunate phrase, "Go deep and hard."

9.5 Gameplay

An excellent shooter that is as intense an experience as you can find in gaming. The multiplayer is also top-notch.

9.0 Lasting Appeal

The single-player experience is brief, but there are many other things that will hold your attention once the campaign is complete.

OVERALL 9.4


Outstanding


Καταπληκτικο παιχνιδι...

Η IW εκανε απιστευτη δουλεια και στις 3 πλατφορμες.

Τρελα γραφικα σε 60 frames ακατεβατα!

Take no prisoners Comrades!
 
Το απόγευμα θα έχω το παιχνιδάκι στα χέρια μου , οπότε απο σήμερα και για αρκετές μέρες ... αντίο ζωή :biglaugh: :biglaugh:

Όποιος θέλει να μου μιλάει τα απογεύματα, μόνο απο το Live :D :D
 
Εγώ το περιμένω στην γωνία να βγει για pc...

Που θα μου πάει..

Σε λίγες ωρίτσες πιστεύω να κάνει την εμφάνιση του σε κάποιο <<μαγαζί>> :D
 
Το επαιξε πονηρα (oλιγον βρωμικα :D ) η MS στην Ευρωπη αφου μονο η 360 εκδοση "εσπασε" την επισημη ημερομηνια.

Θα εχει να λεει για συνομωσιες παλι ο Shock...τι με περιμενει στο MSN :D

Οσοι πιστοι προσελθετε να σας φορτωσω μολυβι...:biglaugh:
 
Εξαίσια νέα και εκπληκτική βαθμολογία.

Κανένα νέο για σύγκριση γραφικών ανάμεσα σε σαπιοκασέλα και 360;
 
Μόνο στα όνειρα.......
 
το νο3....αναπαυτηκε στο πρωτο νεκροταφειο?

τι καραγκιοζηδες ειναι....απο το 2 παμε στο 4:mad::mad::mad:
 
Μπα.....

Από το PS3 πάμε πάλι στο νέο PS2!!!!!

E, και οι εφιάλτες στα όνειρα καταλογίζονται...... :D :look::grindteeth::vampy::shocked:
 
ηδη εχει εμφανιστει στα ραφια των pc :diablotin: :diablotin:

θα ξερω σε λιγη ωρα εαν ειναι μαπα η οχι
 
giorgos_1 απο ποιό μαγαζί ψωνίζεις..?
 
Για προσέξτε λίγο παιδιά........
 
Χαλάρωσε pooky.

Απλά να συγκρίνω ήθελα..:rolleyes:
 
Επ ουδενί δεν σας την είπα, προς Θεού, αλλά να μην ξεχνάμε τους κανόνες του φόρουμ παιδιά.

1911 FTW Grip.
 
το μαγαζι λεγεται......(μπαινει ο pooky με το ροπαλο σε στυλ tellas διαφημιστικο:biglaugh::biglaugh::biglaugh: :D )

το Hellgate: London ειναι στα προτυπα του diablo?
 
Απ' ότι λένε,αυτό είναι το καλύτερο man... :)

Ιδωμεν...:rolleyes:

(θέε μου!!!2.529 και ανεβαίνει....:animeek:)
 
Πίσω
Μπλουζα