Candy Candy...

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
LOL Alexia πρόδωσες την ηλικία σου!!!!!!!!!

Χώρια την πλάκα, τα κορίστσια χαλιναγωγούνται πιό δύσκολα. Δυστυχώς φταίνε και οι γονείς. Όταν το όνειρο του κάθε μικροαστού γονέα είναι να δει το βλαστάρι του στο γυαλί μέσω του κάθε reality, τότε τι να πεις. Τι δύναμη μπορεί να έχει η Candy σε αυτά τα παιδιά.
 
No worries!

pooky είπε:
LOL Alexia πρόδωσες την ηλικία σου!!!!!!!!!
Χώρια την πλάκα, τα κορίστσια χαλιναγωγούνται πιό δύσκολα. Δυστυχώς φταίνε και οι γονείς. Όταν το όνειρο του κάθε μικροαστού γονέα είναι να δει το βλαστάρι του στο γυαλί μέσω του κάθε reality, τότε τι να πεις. Τι δύναμη μπορεί να έχει η Candy σε αυτά τα παιδιά.
Δεν έχω λόγο να κρύψω την ηλικία μου! :)

No worries! :cool:

Η Candy είναι αδύναμη σαΐτες τις περιπτώσεις....

P.S. Καλώς σας βρήκα και πάλι!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
alexia_gr καλώς μας ήρθες.

Λέτε (και με το δίκιο σας) πως τα σημερινά παιδιά έχουν γίνει υποχείρια του καταναλωτισμού, και συγκινούνται μόνο με ότι λάμπει και έχει το όνομα sony ( :D ). Το βλέπω και εγώ συνέχεια αυτό και εκνευρίζομαι όταν βλέπω 8χρονα αγόρια με κινητά και psp (/flame mode on πάτρε του ενα DS να δει το φως το αληθινό! /flame mode off), και κορίτσια 13-15 ετών να φορούν ότι και οι συνομήλικες μου.

Να ξέρετε όμως πως υπάρχουν παιδιά που θα κάτσουν να δούν Κάντυ και όλα αυτά τα παιδικά που βλέπαμε εμείς. Η μητέρα μου είναι νηπιαγωγός και το έχω δει από κοντά. Όταν ήταν σε ολοήμερο, το μεσημέρι βάζαν στα παιδιά να δουν βίντεο για να ηρεμήσουν. Βλέπανε κασέτες που φέρναν τα παιδιά από το σπίτι (όχι δεν είχαν ακόμα DVD :D ). Πάντα θα φέρναν pokemon, digimon κλπ. Μια μέρα η μητέρα μου τους βάζει να δει μια κασέτα με κλασσικά κινούμενα του Disney. Το πιστεύετε ότι δεν είχαν ξαναδεί Disney? Τρελάθηκα όταν το άκουσα!! Το καλό είναι πως μετά απο αυτό θελαν μόνο Disney στο σχολείο, και ζαλίζαν τους γονείς τους να τους βρούν και άλλες κασέτες.

Οπότε υπάρχει ελπίδα ακόμα...
 
Πραγματικά καίγω πιστεύω ότι κανένα μικρό κοριτσάκι ή αγοράκι σήμερα δεν θα έβλεπε την Candy (μην ξεχνάτε ότι την σειρά την έβλεπαν και αγόρια), παρόλου που αναφέρεται σε πολύ σοβαρά θέματα, που πάντα υπάρχουν γύρω μας (ορφανοτροφείο, σκληροί άνθρωποι, εκμετάλλευση, παιδική εργασία, θάνατος αγαπημένων προσωπων, κτλ).

Οι περισσότεροι Έλληνες γονείς σήμερα αν έχουν γιο θέλουν να τον κάνουν ποδοσφαιριστή/τραγουδιστή και αν έχουν κόρη μοντέλο/τραγουδίστρια και να βγάλουν "γνηγορο" και εύκολο χρήμα: η θεωρία της ήσσονος προσπάθειας.

Όσο για το να μπορέσουν να καταλάβουν ότι δεν είναι κακό να είναι διαφορετικά τα παιδιά, όπως ανέφερε η Candy, αυτό έρχεται μονο μέσα από την ωριμότητα των χρονων. Απλά οι γονείς πρέπει να δίνουν καυτοί κάποιες κατευθύνσεις, και να μην αφήνουν τα παιδιά τους έρμαια την τηλεόρασης. Αλλα δεν έχουν χρόνο για τα παιδιά τους, γιατί καυτοί έχουν πιαστεί στο λούκι των χρημάτων.

Aʼνεμος, εύχομαι να δίνεις στο παιδί σου τον χρόνο που του αξίζει. Ο χρόνος είναι κάτι πολύτιμο, που δεν αγοράζεται με καμια mastercard.

Πάντως εμενα δεν μου φαίνεται παράξενο που τα cartoon που βλέπαμε πριν 20 χρονια δεν αρέσουν πια στα σημερινά παιδιά. Τα cartoon που βλέπαμε καίμης δεν "αρεζαν" στους δικούς μας γονείς :) Έτσι είναι η ζωή, τα πάντα αλλάζουν...

[edit] copyrights [edit]

Wally, perimenw odhgies-kateu8unseis akoma :-( Eide h gunaika sou ta epeisodia apo to youtube?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
χμμ..για να υπολογισω..εχουμε πανω 80 βιντεο και μας μενουν για ανεβασμα ....:iconeek:αλλα ...150!!!:eek:

(μια και δεν υπαρχει προχειρο κανενα suicide smilie θα χρησιμοποιησω αυτο::bananafuck: ole,ole ole!!με το συμπαθειο κιολας..)

την Παρασκευη το youtube ηταν σε maintencance mode (μεταφραση:οι-moderators-ξηλωνουν-παρανομα-ανιμε-καναλια ) και δεν μπορεσαμε να ανοιξουμε νεο επ..πρεπει να λειτουργησε κανονικα για κανενα διωρο,κατα το οποιο κανεις απο την ομαδα δεν ηταν σε υπολογιστη,και εγινε το σωσε με σχολια και πμ!!

απλα θα ηθελα να πω,πως αυτο το κανουμε απο μερακι και αγαπη και επειδη θελαμε να μαζεψουμε εκει ενα ομορφο "παρεακι", που λεει και το συνεταιρακι μου στα καντικα κολπα.Ειναι λιγο αχαρο και σκληρο πιστευω να "μαστιγωνομαστε"..domniki,δεν μιλαω για σενα ΦΥΣΙΚΑ,και μην τολμησεις να το παρεις προσωπικα!!

Υπαρχει ατομο π.χ. που σχεδον σε ολα τα βιντεο,το μονο σχολιο που εχει να κανει ειναι:" αιιιννττεεε!!","κιαλλο,κιαλλο",βαλτε κι αλλο","που ειναι το επομενο","δεν μπορω να περιμενω","ποτε θα βαλετε το επομενο,παρακαλω πειτε μου" κτλ..

λιγο ψυχραιμια δεν βλαπτει..υπαρχει μια αλυσιδα ανθρωπων και διαδικασιων μεχρι να φτασει ενα επ. στο σταδιο του broadcasting,και δεδομενου οτι ολοι εχουμε ζωη και δουλειες,καμια φορα μας φερνει πισω..

οσο για το θεμα ου συζηταμε..

μην ξεχναμε κατι βασικο..οτι εμεις τοτε βλεπαμε ολοι τα ιδια γιατι δεν υπηρχαν αλλες επιλογες.Αυτα "τα ιδια" λοιπον ηταν και αυτα που εδωσαν ταυτοτητα και ομοιομορφια στην γενια μας,και τωρα ειμαστε εδω,μετα απο 20 + χρονια,να κανουμε ρετρο νοσταλγικες συζητησεις,πραγμα που δεν θα γινει ποτε απο τις νεοτερες γενιες που ειναι χαμενες στον κυκεωνα πληροφοριων..

ακομα και αν τα λιγα παιδικα που παρακολουθουσαμε ολοι τοτε μανιωδως να μην ηταν τα καταλληλα για την ηλικια μας (βλεπε Καντυ),τουλαχιστον μας αφησαν κατι..
 
Καλημερα σε ολους.

Προς Θεού! Η ερωτηση μου δεν ηταν στο πνευμα "αντε κ'αλλο". Ξερω οτι εχει παρα πολυ δουλεια μεχρι να φτασει στο youtube. Εχετε τελειωσει την ψηφιοποιηση των κασετων? Αυτο το θεωρω την σημαντικοτερη δουλεια. Εμενα για μια κασετα, το videoclub εκανε 10 μερες, και τελικα δεν εγινε σωστα η ψηφιοποιηση. Παντως ειναι σιγουρο οτι εχετε προσφερει απειρο προσωπικο χρονο για χαρη της Candy Candy. Αληθεια, τι δουλεια κανετε ολες οι Candy-sisters? Στην δουλεια μου, μας εχουν κοψει την προσβαση στο youtube, και δεν μπορω να κατεβασω τιποτα στο γραφειο :-(

Σιγουρα και τα σημερινα παιδια μπορουν να διακρινουν την καλη τηλεοραση/ταινια. Ολες οι ταινιες του Disney εχουν απιστευτη επιτυχια και σπανε ταμεια. Ποιο παιδακι δεν ειδε π.χ. το Nemo (και ποσοι γονεις φυσικα:))...τωρα για την τηλεοραση, ακομα και οι ενηλικες (εμεις δηλαδη) σημερα παρακολουθουν σκουπιδια.
 
candy είπε:
Ειδικά σε μια τόσο τρυφερή ηλικία όπου τα παιδιά προσπαθούν να κερδίσουν το ενδιαφέρον και την αποδοχή των γύρω τους,πρέπει να πείσεις το παιδί σου πως δεν είναι κακό να είσαι διαφορετικός.
Κι όμως φίλη candy, προσπαθούμε συνεχώς για το αντίθετο. Προσπαθούμε να πείσουμε για το πόσο άσχημο και περίεργο μοιάζει, να μη συμβαδίζει κανείς με τον κόσμο γύρω του.

Το κινούμενο σχέδιο Candy – Candy ήταν από τα πρώτα που παρακολούθησα μικρός.

Φυσικά διέφερε από τα περισσότερα animes λόγω του ότι δεν είχε να κάνει με super-heroes που ισοπεδώνουν τα πάντα για το καλό και τις «αξίες» κάθε χώρας και ομάδας που ανήκουν.

Ήταν κινούμενο σχέδιο «ευαίσθητο» που απευθυνόταν κυρίως στα συναισθήματα των παιδιών που το παρακολουθούσαν. Ο χαρακτήρας της Candy απ’ όσο θυμάμαι, ήταν ίσως ένα από τους πιο καλόκαρδους κι αγαθούς που είχαν υπάρξει ποτέ σε κινούμενα σχέδια.

Συνεπώς ποία η σημασία ύπαρξης και προβολής της, σ’ ένα κόσμο όπου οι αξίες όπως καλοσύνη, φιλία, σεβασμός, ακόμη και η ανεμελιά είναι πλέον παρελθόν από τη ζωή του κάθε παιδιού;

Όχι. Η Candy πλέον δεν είναι καθόλου επίκαιρη. Δεν διαπαιδαγωγεί με πονηριά και δεν διδάσκει άμυνα-επίθεση ή έστω κάποιες δεξιότητες για επιβίωση και παντοδυναμία.

Δεν προβάλει ούτε καν τον ανταγωνισμό.

Τι λοιπόν να την κάνουν τα παιδάκια αφού οι στόχοι που έχουμε αναθέσει σε αυτά (με απόλυτα πιεστικό τρόπο), είναι διαφορετικοί;

Πως να μη βαρεθεί ένα παιδάκι όταν θα δει ένα επεισόδιο της Candy και θα αναρωτηθεί τι νόημα έχουν «όλα αυτά» που βλέπει ενώ θα έπρεπε να παρακολουθεί και να ασχολείται με άλλα πράγματα που του έχουμε καρφώσει στο μυαλό πως πρέπει να κάνει; Δε θα ήταν σαν να το κοροϊδεύουμε και να του σπαταλάμε το χρόνο;

Αντίο Candy...

Η δική μας η γενιά που μεγάλωσε μαζί σου, σε θεωρεί πλέον άχρηστη κι ανίκανη για να ψυχαγωγήσεις και να διαπαιδαγωγήσεις τα δικά μας παιδιά προς ένα σωστό κι ευτυχισμένο μέλλον γι’ αυτά....
 
Domniki είπε:
Καλημερα σε ολους.Προς Θεού! Η ερωτηση μου δεν ηταν στο πνευμα "αντε κ'αλλο". Ξερω οτι εχει παρα πολυ δουλεια μεχρι να φτασει στο youtube. Εχετε τελειωσει την ψηφιοποιηση των κασετων? Αυτο το θεωρω την σημαντικοτερη δουλεια. Εμενα για μια κασετα, το videoclub εκανε 10 μερες, και τελικα δεν εγινε σωστα η ψηφιοποιηση. Παντως ειναι σιγουρο οτι εχετε προσφερει απειρο προσωπικο χρονο για χαρη της Candy Candy. Αληθεια, τι δουλεια κανετε ολες οι Candy-sisters? Στην δουλεια μου, μας εχουν κοψει την προσβαση στο youtube, και δεν μπορω να κατεβασω τιποτα στο γραφειο :-(

Σιγουρα και τα σημερινα παιδια μπορουν να διακρινουν την καλη τηλεοραση/ταινια. Ολες οι ταινιες του Disney εχουν απιστευτη επιτυχια και σπανε ταμεια. Ποιο παιδακι δεν ειδε π.χ. το Nemo (και ποσοι γονεις φυσικα:))...τωρα για την τηλεοραση, ακομα και οι ενηλικες (εμεις δηλαδη) σημερα παρακολουθουν σκουπιδια.

Σας ελειψα???!!!:biglaugh::biglaugh::biglaugh:

Εδω ειμαι και παλι μετα απο μια περιοδο gaming και ταινιων!!!

Διοτι οπως και να το κανουμε υπαρχει τοσο πολυ θεμα εδω μεσα που με ψηλοεξαντλεισε.

Σχετικα με τα σκουπιδια που αναφερεις αγαπητη domniki θελω να προσθεσω οτι δεν περιοριζονται μονο στα καρτουν,αλλα δυστυχος παντου,εχεις δει τη παιχνιδια σερβιρουν πλεον στα παιδια?

Ειναι λες και προσπαθουν να τα κανουν καθυστερημενα:mad:

Παρεπιμπτοντως παρατηρησα οτι ο θυληκος πληθυσμος του site ολο και αυξανεται πραγμα που με χαροποιει πολυ :cool:

(Α και κατι σημαντικο μην ξεχασετε να αγοραζεται την Καθημερινη και το Αvanti,η μια δινει τις ταινιες του Λουι ντε Φινε με τους χωροφυλακες και το αλλο δινει τις χρυσες ταινιες του 80 οπως οι Τhe κοπανοι,Αυτος το βιολι του,Ο τελευταιος ανδρας,Λαλακης ο εισαγωμενος και αλλα):eek:

Τα λεμε!!!
 
SONIC είπε:
Σας ελειψα???!!!:biglaugh::biglaugh::biglaugh:
Εδω ειμαι και παλι μετα απο μια περιοδο gaming και ταινιων!!!

Διοτι οπως και να το κανουμε υπαρχει τοσο πολυ θεμα εδω μεσα που με ψηλοεξαντλεισε.

Σχετικα με τα σκουπιδια που αναφερεις αγαπητη domniki θελω να προσθεσω οτι δεν περιοριζονται μονο στα καρτουν,αλλα δυστυχος παντου,εχεις δει τη παιχνιδια σερβιρουν πλεον στα παιδια?

Ειναι λες και προσπαθουν να τα κανουν καθυστερημενα:mad:

Παρεπιμπτοντως παρατηρησα οτι ο θυληκος πληθυσμος του site ολο και αυξανεται πραγμα που με χαροποιει πολυ :cool:

(Α και κατι σημαντικο μην ξεχασετε να αγοραζεται την Καθημερινη και το Αvanti,η μια δινει τις ταινιες του Λουι ντε Φινε με τους χωροφυλακες και το αλλο δινει τις χρυσες ταινιες του 80 οπως οι Τhe κοπανοι,Αυτος το βιολι του,Ο τελευταιος ανδρας,Λαλακης ο εισαγωμενος και αλλα):eek:

Τα λεμε!!!
Τι να σου πω SONIC, τα σημερινα παιχνιδια τα βαριεμαι γενικως...εγω εχω μεινει στο Prince of Persia και στο Lotus, χεχεχε. Α, και το αγαπημενο μου στo SuperNintendo: καρτακι με ηρωες απο SuperMario που επαιζα διπλο με τον ξαδερφο μου...απ'ο,τι βλεπω απο τα ανηψια μου, σημερα τα παιχνιδια εχουν πολυ τρομακτικα προσωπα, και μου προκαλουν φοβο και αηδια. Μαλλον εχω γερασει, νομιζω :-D
 
Death2Eliza, εισαι υπεροχη, τα τελευταια επεισοδια στο youtube μου θυμισαν τον πρωτο μου ερωτα....αχ Τerry!!!!! Ειναι αληθεια λοιπον, ο πρωτος ερωτας δεν ξεχνιεται. Ακομα και μετα απο 20 χρονια... Διαβαζα τα σχολια των αλλων κοριτσιων στο youtube και πεθανα στα γελια. Υπαρχουν και αλλες Τερρικιες. Αχ, ειναι ο τελειος αντρας: σκληρος απ'εξω και τρυφερος απο μεσα....αχ Τerry!

Y.Γ. Προσπαθησα να κανω attach 2 φωτογραφιες...δεν ξερω αν πετυχε.

image13gr5.jpg


image17hs2.jpg


image17hs2.jpg

image13gr5.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
μα μονο Τερρικιες υπαρχουν!!Και υστερικες μαλιστα!!

Δεν πειραζει ομως,καλο ειναι, γιατι εχω τον Αντονακι μου σχεδον αποκλειστικοτητα!!:loveyou::loveyou::loveyou:

πολυ πλακα τα σχολια οντως!!:biglaugh:

Domniki είπε:
Death2Eliza, εισαι υπεροχη, τα τελευταια επεισοδια στο youtube μου θυμισαν τον πρωτο μου ερωτα....αχ Τerry!!!!! Ειναι αληθεια λοιπον, ο πρωτος ερωτας δεν ξεχνιεται. Ακομα και μετα απο 20 χρονια... Διαβαζα τα σχολια των αλλων κοριτσιων στο youtube και πεθανα στα γελια. Υπαρχουν και αλλες Τερρικιες. Αχ, ειναι ο τελειος αντρας: σκληρος απ'εξω και τρυφερος απο μεσα....αχ Τerry!
Y.Γ. Προσπαθησα να κανω attach 2 φωτογραφιες...δεν ξερω αν πετυχε.
 
Death2Eliza είπε:
μα μονο Τερρικιες υπαρχουν!!Και υστερικες μαλιστα!!
Δεν πειραζει ομως,καλο ειναι, γιατι εχω τον Αντονακι μου σχεδον αποκλειστικοτητα!!:loveyou::loveyou::loveyou:

πολυ πλακα τα σχολια οντως!!:biglaugh:
ΑΧ!!! Την ωριμότητα και την σταθερότητα του Albert καμία δεν την εκτιμάει; :) :) :)
 
respect και στον Αλ, βεβαιως!! Εκπληκτικος χαρακτηρας, ηρωας, φυλακας αγγελος..και φυσικα να μην ξεχναμε οτι ως "πριγκηπας της κορυφης του λοφου" ηταν ΟΛΟΙΔΙΟΣ με τον Αντονι..*σλουρπ*

Προσωπικα δεν θα με χαλαγε καθολου να καταληξουν με την Καντυ. Ο τυπος ειναι σταθερη αξια! Αλλα η αλλη εχει φαει κολλημα με τον ηθοποιο, τι να την κανω?
 
Death2Eliza είπε:
respect και στον Αλ, βεβαιως!! Εκπληκτικος χαρακτηρας, ηρωας, φυλακας αγγελος..και φυσικα να μην ξεχναμε οτι ως "πριγκηπας της κορυφης του λοφου" ηταν ΟΛΟΙΔΙΟΣ με τον Αντονι..*σλουρπ*
Προσωπικα δεν θα με χαλαγε καθολου να καταληξουν με την Καντυ. Ο τυπος ειναι σταθερη αξια! Αλλα η αλλη εχει φαει κολλημα με τον ηθοποιο, τι να την κανω?
Έχεις απόλυτο δίκιο Death2Eliza.Τι να πείς μέχρι και η Candy πρότιμουσε τον terry που της έκανε την ζωή δύσκολη...άβυσσος η ψυχή όχι μόνο των γυναικών αλλά και των γυναικείων cartoon. :) :)
 
E, μην ξεχνατε οτι και το cartoon γυναικα το εγραφε. Μονο μια γυναικα θα μπορουσε να δημιουργησει ενα χαρακτηρα σαν τον Τερρυ (αχ Τερρυ!!!!), να βαλει την ηρωιδα να περασει απο 40 κυματα και στο τελος να καταληξει με τον κρυφο αγαπημενο της (βλ. Albert)!

Γενικα νομιζα οτι υπηρχαν περισσοτερες Αντονικες...αλλα απ' τα σχολια του youtube μαλλον ειμαστε πλειοψηφια...
 
Ειναι αυτο που λεει η bi-bi..

Ο γυναικειος μαζοχισμος για τον "αλητη" "ατιθασο" αντρα..

Γι'αυτο και ειμαστε λιγες οι Αντονικες που θελουμε μια γλυκεια ηρεμη σχεσουλα με ενα ευαισθητο αντρα..

Λενε παντως για την Μιζουκι (η συγγραφεας),πως ειχε φαει πακετα γενικα στην ζωη της, και εβγαλε ολα τα απωθημενα της στην Καντυ, τιμωροντας την για παντα με αυτο το "ανοιχτο τελος"... :animangry:

..και φυσικα κατα προεκταση και εμας που ξενερωσαμε με την ζωη μας, βλεποντας την [edit] Σουζαννα να παιρνει τον αντρα..

agapimou.jpg


...αχχχχχχ...

σορρυ,με επιασε παλι..

χμμμ..γιατι εχω μια ταση να κοβω την Καντυ απο τις φωτο του Αντονυ?μηπως ειμαι κακια? :diablotin:

agapimou.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
death2eliza


Σορρυ κιολας, με επιασε μια κρισουλα παλι..

μα και αυτη η Καντυ ολο τον μελεταει, δεν μας αφηνει να χαλαρωσουμε λιγο.. :icon_cry:

Χμμ..μολις διαπιστωσα πως οταν ποσταρω φωτο του Αντονυ,συνηθως κοβω την Καντουλα..Ειμαι κακια? :diablotin:
 
Death2Eliza είπε:
agapimou.jpg

...αχχχχχχ...

σορρυ,με επιασε παλι..

χμμμ..γιατι εχω μια ταση να κοβω την Καντυ απο τις φωτο του Αντονυ?μηπως ειμαι κακια? :diablotin:



Γι'αυτο και ειμαστε λιγες οι Αντονικες που θελουμε μια γλυκεια ηρεμη σχεσουλα με ενα ευαισθητο αντρα..


Μηπως εννοειτε εμενα?!!!:biglaugh: :diablotin:

Μη με πειτε αδερφη ομως ειδα το πρωτο πενταλεπτο απο το πρωτο επεισοδιο και βουρκοσα.

Μα απο τα γενοφασκια της τετοια μοιρα, την αφησαν κατω απο ενα δεντρο ουτε καν κοντα στο ορφανοτροφειο χωρις καν ονομα και της εδωσαν το ονομα απο την κουκλα της,ημαρτον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek::eek:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν ηταν και τοσο ανοιχτο το τελος: Ο Αντονυ πεθανε, τον Τερρυ τον καβατζωσε η Σουζανα, ποιος εμεινε? Ο Αλμπερτ, ο αγνωστος θαυμαστης της. Νομιζω πως ηταν ξεκαθαρο. Ασε που εμεναν και μαζι με τον Αλμπερτ, οσο ειχε χασει την μνημη του. Και ετσι κερδισε η σταθερη αξια, η ησυχη δυναμη...

Εκεινο που παντα με νευριαζε στην σειρα ειναι οτι ποτε η Καντυ δεν εβρισκε το δικιο της! Οποιος και να εφταιγε, η Καντυ την πληρωνε. Μια η Ελιζα και ο Νηλ, μια η αδελφη Γκρεϊ, μια η Σουζανα, να μην αναφερω τους απειρους στριμμενους (μικροι ρολοι) που συναντησε στην πολυταραχη ζωη της. Ασε τα θανατικα...μην κλαις Death2Eliza, τουλαχιστον ο Αντονυ πεθανε, ανωτερα βια....τον Τερρυ, που επελεξε να τον αφησει στην Σουζανα!!!! Αχ, τι να πουμε κ'εμεις οι Τερρικες...αντε πλησιαζουμε στο επιμαχο επεισοδιο της Σκωτια!!!! YES!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα