Candy Candy...

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Domniki είπε:
H Καντυ δεν μπορει να ειναι Ζυγος και δεν εχει καμια σχεση με Ζυγους! Οι Ζυγοι εχουν τρελλα με την εμφανιση! Δεν βγαινουν απο το σπιτι αν δεν ειναι στην τριχα και αν δεν φορανε ασορτι παπουτσι-τσαντα-καπελο, κτλ. Η Αννυ θα μπορουσε να ειναι Ζυγος, η Καντυ ποτε. Ο Αρτσυ θα μπορουσε να ειναι Ζυγος, η Καντυ ποτε.
Ασχολούμαστε με την εμφάνισή μας;;;;;;;;;;;;:animeek::animeek::animeek:

37 χρόνια που ξέρω εμένα και την κολλητή μου δεν μας έχει συμβεί!!!:biglaugh:

Ότι μας αρέσει το ωραίο, καμιά αντίρρηση αλλά περιορίζεται στις

τέχνες...

Στους συντρόφους μας ψάχνουμε βαθύτερα στοιχεία!!!! :)

Domniki είπε:
Επισης η Καντυ ειναι πολυ αποφασιστικη και ποτε δεν βρισκεται σε διλημμα. Στα 115 επεισοδια χρειαστηκε πολλες φορες να παρει δυσκολες αποφασεις αλλα τις παιρνει γρηγορα και τις τηρει. Οι Ζυγοι αλλαζουν γνωμη 100 φορες το δευτερολεπτο. Ο Κριος της ταιριαζει περισσοτερο. Και φυσικα ταιριαζει παρα πολυ με τον Τερρυ (Κριος-Υδροχοος=> σχεση παθους).
Οι Ζυγοί δεν μπορούν να επιλέξουν τι χρώμα θα βάψουν το σπίτι τους

ποιά μπλούζα θα φορέσουν ή ποιά γεύση παγωτό να πάρουν.:animparty:

Σε σοβαρά ζητήματα κρίνουν πάντα με γνώμονα το δίκαιο και το σωστό.

Πίστεψέ με.
 
Juanita είπε:
Ελίζα και Νηλ ανήκουν σε ειδική κατηγορία: Οφιούχος! :diablotin:
Χαχαχαχαχα!!! Απ'το στόμα μου το πήρες άτιμη γυναίκα! :biglaugh::biglaugh::biglaugh:

Mariadelmar είπε:
Εχμμμμ, η Στελλίνα είναι Τερρυκιά!
Απλά της αρέσει και ο Άλμπερτ σαν μορφή όπως και σ' εμένα. Κοίτα εδώ που τα λέμε με τόσο ωραία αγόρια που λέει και η Queen είναι δύσκολο να διαλέξει κανείς.
Το έχω πει τόσες φορές και θα το λέω συνέχεια! Ποιος ο λόγος να επιλέξεις αγόρι; Σάμπως και θα τους παντρευτείς; Όχι! Είναι όλοι τους τόσο υπέροχοι, τόσο μη ρεαλιστικοί, βγαλμένοι από γυναικείο μυαλό για εμάς τις γυναίκες! Γιατί λοιπόν να μην τους απολαμβάνουμε όλους για αυτό που είναι και για τη χαρά που μπορούν να μας δώσουν όντας φανταστικοί χαρακτήρες; Αναλόγως τα κέφια μου προτιμώ και άλλον χαρακτήρα και τους αγαπάω όλους για τα καλά και τα κακά τους!! :D

Domniki είπε:
Να θυμησω οτι υπαρχει και ο Τομ...ε, ειναι κ'αυτος απο τους αγαπημενους μου :cool:
Και ο Άρθουρ... Εξαιρετική περίπτωση!




Turrican είπε:
Χα! Χα! Χα! Απίστευτη!!! :biglaugh::biglaugh::biglaugh:ΟΚ! Δεν θα επιμείνω άλλο!

Πρέπει όμως να παραδεχθείς ότι ξέρει να φέρεται στις γυναίκες.

Ξαναείδα την πρώτη μέρα που συνάντησε την Candy και την σκηνή του χειροφιλήματος! Ο τύπος έχει στυλ!!!! :biglaugh:
Ποιος λασπολογεί την αγάπη μου, το είδωλό μου, τον άντρα των ονείρων μου? Παιδιά... ο Άρτσι είναι σπουδή!! Για εκλεπτυσμένα γούστα!! Αντί να τον λυπάστε που τέτοιο παλικάρι, τέτοιο αστέρι τέτοια βασίλισσα του στυλ όπως τον λέω συχνά-πυκνά, του φορτώσαν την κλαψιάρα και βαρετή Σουζάνα στη θέση της Σουζάνας, την Άννυ , τον κακολογείτε κιολάς; Ντροπή!!


 
Juanita είπε:
Ρε παιδιά, το λένε νωρίτερα πως υπάρχει και άλλη Αλμπερτικιά στο

forum...

Κούκος μονός έχω καταντήσει...
Μπα, δεν εισαι μονη. Ειπαμε, κι εγω Αλμπερτικια ειμαι και μαλιστα του στυλ 'only-if-Albert-is-in-the-episode' τυπος, κοινως μονο τον Αλμπερτ και τιποτα αλλο! Δεν κανω πλακα, απο τα 115 επεισοδια εχω ΜΟΝΟ τα αλμπερτικα. Ποσώς με ενδιαφερουνε ολα τα υπολοιπα.... :cool:

Juanita είπε:
Θα δω και το manga από εκεί που αρχίζει να εξωτερικεύει ο Άλμπερτ τα αισθήματά του...

Ετσι, μιά γερή ένεση να στανιάρω!

Νισάφι σ' αυτό το forum:wacko: :eviltongue:
Συμφωνω σε ολα! :thumbup: Δυστυχως τα αμιγως αλμπερτικα φορουμ ειναι Ισπανικα και δεν μπορω να παω εκει να εκτονωθω οποτε εχω αναλαμπες. Θελω να ξεσπασω ελευθερα, με κοπλιμεντα και κακιουλες μαζι, χωρις παρεξηγησεις και λοιπα, αλλα... :bash: :stfu: :eek:hboy:

nessie είπε:
Juanita, πότε ακριβώς βρέθηκε η Candy σ' αυτό το δίλημμα; :D
Αν και Αλμπερτικια, θα παραδεχτω οτι η Καντυ δεν συνειδητοποιησε οτι ειναι ερωτευμενη με τον Αλμπερτ ουτε στο μανγκα ουτε στο ανιμε. Ειχε καποιες αναλαμπες, καποιες κουβεντες που ειχανε μικρη σπιθα προς ερωτα, αλλα κατα τ'αλλα εμεινε στην καρακοσμαρα της.

Ο Αλμπερτ αντιθετως δαγκασε τη λαμαρινα οσο καιρο εμενε μαζι της και ειχε αμνησια, κατι που φαινεται και στο ανιμε, αλλα πολυ περισσοτερο στο μανγκα. Απλα δεν καλλιεργησε τα αισθηματα του στην αρχη επειδη η Καντυ ητανε με τον Τερρυ και υστερα επειδη θυμηθηκε ποιος ητανε και τι ητανε για την Καντυ. Πώς να αφησεις τον εαυτο σου να ερωτευτει την πρωην του ανηψιου σου, τη θετη σου κορη (τυπικη γραφειοκρατια κατ'εμε, αλλα νομικως σε ισχυ δυστυχως) και την πρωην καλου σου φιλου;;; Ειναι και τιμιος και αξιοπρεπης ο καημενουλης. :eek:

:devil:
 
QueenofHearts εκανες ενα δυναμικο come-back. Ελπιζω να ειναι καλα ο Fijitsu-Siemens σου και το motherboard να επανηλθε.

Κ'εγω εχω μια δυσκολια να διαλεξω ποιο αγορι ειναι το καλυτερο (ε, ο Αγιος Βασιλης που λεγαμε), ομως ανθρωποι ειμαστε. Για καποιον απ'ολους εχουμε ενα αδυνατο σημειο...Ξερω, ξερω, οσο και να προσπαθω να ειμαι αμεροληπτη, οι παλιες αγαπες δεν ξεχνιουνται :animrolleyes: παλι στιχος των Κατσιμιχαιων μου ερχεται στο μυαλο.

Arwyn-t είπε:
Πώς να αφησεις τον εαυτο σου να ερωτευτει την πρωην του ανηψιου σου, τη θετη σου κορη (τυπικη γραφειοκρατια κατ'εμε, αλλα νομικως σε ισχυ δυστυχως) και την πρωην καλου σου φιλου;;; Ειναι και τιμιος και αξιοπρεπης ο καημενουλης. :eek: :devil:
Πολυ σωστα. Εχει και ενα ηθος το παιδι! Αν και στον ερωτα και στον πολεμο ολα επιτρεπονται :diablotin: Τι να κανει ο κατακαημενος ομως, αφου η Καντυ ειχε δαγκωσει τη λαμαρινα για τον ηθοποιο...και την κρατουσε σφιχτα-σφιχτα με τα δοντια της...:biglaugh:
 
Arwyn-t είπε:
Πώς να αφησεις τον εαυτο σου να ερωτευτει την πρωην του ανηψιου σου, τη θετη σου κορη (τυπικη γραφειοκρατια κατ'εμε, αλλα νομικως σε ισχυ δυστυχως) και την πρωην καλου σου φιλου;;; Ειναι και τιμιος και αξιοπρεπης ο καημενουλης. :eek: :devil:
Πολυ σωστα. Εχει και ενα ηθος το παιδι! Αν και στον ερωτα και στον πολεμο ολα επιτρεπονται :diablotin: Το να κανει ο κατακαημενος ομως, αφου η Καντυ ειχε δαγκωσει τη λαμαρινα για τον ηθοποιο...και την κρατουσε σφιχτα-σφιχτα με τα δοντια της...:biglaugh:
 
Arwyn-t είπε:
Μπα, δεν εισαι μονη. Ειπαμε, κι εγω Αλμπερτικια ειμαι και μαλιστα του στυλ 'only-if-Albert-is-in-the-episode' τυπος, κοινως μονο τον Αλμπερτ και τιποτα αλλο! Δεν κανω πλακα, απο τα 115 επεισοδια εχω ΜΟΝΟ τα αλμπερτικα. Ποσώς με ενδιαφερουνε ολα τα υπολοιπα.... :cool:
Αν πάλι σκεφτείς σε πόσα επεισόδια έμμεσα ή άμεσα εμπλέκεται στη ζωή της Κάντυ έχεις δει όλο το έργο :diablotin:

Arwyn-t είπε:
Αν και Αλμπερτικια, θα παραδεχτω οτι η Καντυ δεν συνειδητοποιησε οτι ειναι ερωτευμενη με τον Αλμπερτ ουτε στο μανγκα ουτε στο ανιμε. Ειχε καποιες αναλαμπες, καποιες κουβεντες που ειχανε μικρη σπιθα προς ερωτα, αλλα κατα τ'αλλα εμεινε στην καρακοσμαρα της.
Ο Αλμπερτ αντιθετως δαγκασε τη λαμαρινα οσο καιρο εμενε μαζι της και ειχε αμνησια, κατι που φαινεται και στο ανιμε, αλλα πολυ περισσοτερο στο μανγκα. Απλα δεν καλλιεργησε τα αισθηματα του στην αρχη επειδη η Καντυ ητανε με τον Τερρυ και υστερα επειδη θυμηθηκε ποιος ητανε και τι ητανε για την Καντυ. Πώς να αφησεις τον εαυτο σου να ερωτευτει την πρωην του ανηψιου σου, τη θετη σου κορη (τυπικη γραφειοκρατια κατ'εμε, αλλα νομικως σε ισχυ δυστυχως) και την πρωην καλου σου φιλου;;; Ειναι και τιμιος και αξιοπρεπης ο καημενουλης. :eek:
Εγώ πάλι άλλα καταλαβαίνω...

Σίγουρα ο Άλμπερτ πρώτος συνειδητοποιεί τον έρωτά του για την Κάντυ

και μάλιστα όταν έχει ακόμα αμνησία...

Τη φροντίζει την προσέχει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο προκειμένου

να επουλώσει τις πληγές από τον άδικο χωρισμό.

Δίνει και τη ζωή του για την Κάντυ.

Και η Κάντυ δε μένει αδιάφορη...

Από τη στιγμή που επιστρέφει από τα όρη και τα βουνά

η μόνη της σκέψη είναι ο Άλμπερτ.

Έχει πάρει απόφαση πως με τον Τέρρυ δε γίνεται να είναι μαζί

και αφοσιώνεται ολοκληρωτικά στον Άλμπερτ.

Σε όλες τις δύσκολες στιγμές από το χωρισμό και μετά τον Άλμπερτ

σκέφτεται.

Όταν πεθαίνει ο Στήαρ, τον Άλμπερτ αποζητά.

Και νομίζω πως περισσότερο διάστημα θρηνεί για τη φυγή του Άλμπερτ

παρά για το χωρισμό της με τον Τέρρυ.

Η κορύφωση της αγάπης του ενός για τον άλλο έρχεται στο πικ νικ που

της ζητά να μοιραστούν τα πάντα και η Κάντυ δέχεται.

Σίγουρα το φινάλε στο anime είναι φλου... αυτό όμως που

καταλαβαίνω είναι πως ο κύκλος κλείνει:

Οι μητέρες της Κάντυ: κα Πόνη, αδερφή Μαρία

Ο αδερφός: Τομ

Η φίλη με το σύντροφό της: Άννυ - Άρτσυ

Ο πρίγκηπας, ο φίλος, ο αδερφός, ο σύντροφος: Άλμπερτ

Εκεί απ΄όπου όλα ξεκίνησαν...
 
Domniki είπε:
QueenofHearts εκανες ενα δυναμικο come-back. Ελπιζω να ειναι καλα ο Fijitsu-Siemens σου και το motherboard να επανηλθε.
Θα δούμε! Ακόμα στου αδερφού το πισί είμαι!

Κ'εγω εχω μια δυσκολια να διαλεξω ποιο αγορι ειναι το καλυτερο (ε, ο Αγιος Βασιλης που λεγαμε), ομως ανθρωποι ειμαστε. Για καποιον απ'ολους εχουμε ενα αδυνατο σημειο...Ξερω, ξερω, οσο και να προσπαθω να ειμαι αμεροληπτη, οι παλιες αγαπες δεν ξεχνιουνται :animrolleyes: παλι στιχος των Κατσιμιχαιων μου ερχεται στο μυαλο.
Δεν είναι μόνο θέμα ανάγκης, είναι και φάσης! Δεν κάνεις τις ίδιες επιλογές και δεν εκτιμάς τα πράγματα το ίδιο σε κάθε ηλικία! Κι εγώ νόμιζα πως ήμουν Τερρυκιά, γιατί έτσι με θυμόμουν. Όταν όμως διάβασα το μάνγκα πριν μερικά χρόνια είχα πάθει πλάκα με τον Άλμπερτ (που ομολογουμένως είναι 100 φορές καλύτερος στο μάνγκα). Αργότερα το φιλοσόφησα και αποφάσισα πως δεν υπάρχει λόγος να διαλέξω αφού όλοι είναι φτιαγμένοι για να τη χάρη μας! Εξ'ου και βρίσκω τις διαφωνίες του τύπου "ποιος είναι καλύτερος" περιττές. Καθένας είναι φτιαγμένος για να τραβάει άλλο τύπο γυναίκας ή απλά γυναίκες σε διαφορετικές φάσεις της ζωής τους!

Πολυ σωστα. Εχει και ενα ηθος το παιδι! Αν και στον ερωτα και στον πολεμο ολα επιτρεπονται :diablotin: Τι να κανει ο κατακαημενος ομως, αφου η Καντυ ειχε δαγκωσει τη λαμαρινα για τον ηθοποιο...και την κρατουσε σφιχτα-σφιχτα με τα δοντια της...:biglaugh:
Στο μυαλό της Ιαπώνισσας-φόνισσας όλα είναι δυνατά!
 
Domniki είπε:
Κ'εγω εχω μια δυσκολια να διαλεξω ποιο αγορι ειναι το καλυτερο
Εγω παλι δεν εχω. Εχω ξεκαθαρισει. :diablotin: Οι παγκοσμιως γνωστες θεσεις μου ειναι:

Αντονυ = Το πιο γλυκο αντρακι. Τον κλαιω παντα...

Αρτσι = Καλος, αλλα αδιαφορος.

Στηαρ = Ενα γλυκο, σκεφτομενο μυαλο. Τυπακι υπεροχο. Κι αυτον τον κλαιω.

Τερρυ = Ο "αλητης" (παρακαλω, προσεξτε τα εισαγωγικα, εχω προηγουμενα...) με την καλη καρδια. Επειδη ομως, οσες δικαιολογιες και εξηγησεις και να υπαρχουνε, με απωθουνε παρα πολυ η αγενεια, ο σνομπισμος και η δειλια, οσο και να προσπαθησω δεν μπορω να συμπαθησω τον Τερρυ. Καλος, χρυσος, αλλα.... παρτε τον εσεις. :)

Αλμπερτ = Oh, how I love you, let me count the ways!!! :lotsofolove: Ας μην αρχισω τα εγκωμια, θα γινω κουραστικη. Δεν υπαρχουνε τετοιοι αντρες! Απολλωνια ομορφια, χρυση καρδια, σωστα μυαλα και τρελα λεφτα! Ας μην το παρει η Καντυ χιλια χρονια, ΕΓΩ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ, ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ!!!! :love:

Αυτα απο μενα! Απλη, περιεκτικη και παντα χωρις να μασαω! Ριχτε οσα τηγανια, μπαζουκας και βομβες θελετε, εχω ανοσια πια τοσο καιρο αλμπερτικια σε τερροκρατιες!!!! :eviltongue: :biglaugh:

:devil:
 
Juanita είπε:
Εγώ πάλι άλλα καταλαβαίνω...

Σίγουρα ο Άλμπερτ πρώτος συνειδητοποιεί τον έρωτά του για την Κάντυ

και μάλιστα όταν έχει ακόμα αμνησία...

Τη φροντίζει την προσέχει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο προκειμένου

να επουλώσει τις πληγές από τον άδικο χωρισμό.

Δίνει και τη ζωή του για την Κάντυ.

Και η Κάντυ δε μένει αδιάφορη...

Από τη στιγμή που επιστρέφει από τα όρη και τα βουνά

η μόνη της σκέψη είναι ο Άλμπερτ.

Έχει πάρει απόφαση πως με τον Τέρρυ δε γίνεται να είναι μαζί

και αφοσιώνεται ολοκληρωτικά στον Άλμπερτ.

Σε όλες τις δύσκολες στιγμές από το χωρισμό και μετά τον Άλμπερτ

σκέφτεται.

Όταν πεθαίνει ο Στήαρ, τον Άλμπερτ αποζητά.

Και νομίζω πως περισσότερο διάστημα θρηνεί για τη φυγή του Άλμπερτ

παρά για το χωρισμό της με τον Τέρρυ.

Η κορύφωση της αγάπης του ενός για τον άλλο έρχεται στο πικ νικ που

της ζητά να μοιραστούν τα πάντα και η Κάντυ δέχεται.

Σίγουρα το φινάλε στο anime είναι φλου... αυτό όμως που

καταλαβαίνω είναι πως ο κύκλος κλείνει:

Οι μητέρες της Κάντυ: κα Πόνη, αδερφή Μαρία

Ο αδερφός: Τομ

Η φίλη με το σύντροφό της: Άννυ - Άρτσυ

Ο πρίγκηπας, ο φίλος, ο αδερφός, ο σύντροφος: Άλμπερτ

Εκεί απ΄όπου όλα ξεκίνησαν...
Συμφωνώ με αυτή τη θεωρεία, είναι άλλωστε αγαπημένο εύρημα των Ιαπώνων και αν θυμάμαι καλά, έχω πει αναλυτικά και με λεπτομέρειες γιατί ακριβώς στο μάνγκα φαίνεται ξεκάθαρα για το Ιαπωνικό μυαλό πως η Κάντυ καταλήγει με τον Άλμπερτ.

Έλα μου όμως που (κάνω quote την αγαπημένη ατάκα της Δομνίκης) επι 70 επεισόδια, κοντά 2 χρόνια δηλαδή χτίζεται ο μύθος του Τέρρυ!! Ζούμε με την προσμονή της αγάπης του Τέρρυ! Μέχρι και οι ίδιοι οι Ιάπωνες αντέδρασαν στις προθέσεις της συγγραφέως και γι'αυτό απαιτούν(-σαν) συνέχεια! 2 χρόνων αναμονή δεν γκρεμίζεται με 7 επεισόδια συντροφικότητας και αγάπης, αλλά δεν κάναν και τον Άλμπερτ τόσο ενεργό και εκπληκτικό όσο είναι στο μάνγκα! Και αυτές τις βλακείες πληρώνουμε τώρα και δεν ησυχάζουμε!!
 
QueenofHearts είπε:
Έλα μου όμως που (κάνω quote την αγαπημένη ατάκα της Δομνίκης) επι 70 επεισόδια, κοντά 2 χρόνια δηλαδή χτίζεται ο μύθος του Τέρρυ!! Ζούμε με την προσμονή της αγάπης του Τέρρυ! Μέχρι και οι ίδιοι οι Ιάπωνες αντέδρασαν στις προθέσεις της συγγραφέως και γι'αυτό απαιτούν(-σαν) συνέχεια! 2 χρόνων αναμονή δεν γκρεμίζεται με 7 επεισόδια συντροφικότητας και αγάπης, αλλά δεν κάναν και τον Άλμπερτ τόσο ενεργό και εκπληκτικό όσο είναι στο μάνγκα! Και αυτές τις βλακείες πληρώνουμε τώρα και δεν ησυχάζουμε!!
ΝΑΙ, ΝΑΙ, ΝΑΙ :clap: :clap: :clap:

Θελουμε Τερρυ και ας χαλασει ο κοσμος. Ακριβως αυτη η αναμονη των 70 επεισοδιων ειναι που οταν ημουν παιδι με εκανε να πιστεψω πως "δεν ειναι δυνατο, αυτοι οι δυο θα καταληξουν μαζι". Μου ερχοταν να ουρλιαξω βλεποντας τα 99-100...και ακομα ηλπιζα! Μεχρι και μετα το 112 ηλπιζα οτι κατι θα συμβει. Και ερχεται το τελος και ολες οι ελπιδες γκρεμιζονται :icon_cry:

Οπως εχω πει σε συζητησεις με αλλες τρελες (και μη) fans της σειρας, μπορει ο Τερρυ να μην ειναι ο ιδανικος "ιπποτης στο ασπρο αλογο", μπορει να την πληγωνε στο μελλον, μπορει να την απατουσε με την καθε σταρλετιτσα, ομως ποτε δεν απομυθοποιηθηκε αυτη η σχεση μεσα μου. Εμεινε ανεκπληρωτος ερωτας και ενα "γιατι", εδω και 20+ χρονια. Ας ηταν μαζι και ας χωριζαν μετα, εξαιτιας του χαρακτηρα του, των προβληματων, δεν με ενδιαφερουν οι λογοι. Οταν περιμενεις κατι τοσο πολυ (σε ενταση και χρονικη διαρκεια), οταν ο μυθος πλαθεται και σε κραταει στην οθονη για 2+ χρονια που παιζοταν η σειρα, δεν μπορει να σε απογοητευει τοσο οικτρα η συγγραφεας.

Και εκει που τα ειχε ξεχασει ολα αυτα, ερχεται μια Death2Eliza και μου τα ξαναθυμιζει! Απορω πως της μιλαω ακομα αυτης της κοπελας :diablotin:
 
Arwyn-t είπε:
Αλμπερτ = Oh, how I love you, let me count the ways!!! :lotsofolove: Ας μην αρχισω τα εγκωμια, θα γινω κουραστικη. Δεν υπαρχουνε τετοιοι αντρες! Απολλωνια ομορφια, χρυση καρδια, σωστα μυαλα και τρελα λεφτα! Ας μην το παρει η Καντυ χιλια χρονια, ΕΓΩ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ, ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ!!!! :love:

:devil:
Εγώ λεώ να βάλουμε τον Άλμπερτ ν' αποφασίσει για ποιά από τις τρεις - τεσσερις του forum προτιμά... :diablotin:
 
Juanita είπε:
Εγώ λεώ να βάλουμε τον Άλμπερτ ν' αποφασίσει για ποιά από τις τρεις - τεσσερις του forum προτιμά... :diablotin:
Είναι πολυπράγμων τύπος. Με 22 επαύλεις μας βολεύει όλες, μην ανησυχείς! :D
 
Να πω την αληθεια, για μενα δεν υπαρχει ζητημα ποιον προτιμω. Ολοι ειναι τελειοι (tοο good to be true, indeed). Aλλα η προσμονη τοσων επεισοδιων ειναι ψυχοφθορα με την καταληξη που εχει. Δυο ανθρωποι που εχουν περασει και ξεπερασει τοσες δυσκολιες, που θελουν τοσο να ειναι μαζι, που αγαπουν βαθια ο ενας τον αλλο...ε, οχι καταραμενη Μιζουκι....γκιλοτινα :behead:
 
Καλέ εσύ θα μου πάρεις τη δουλειά με τόσους αποκεφαλισμούς! Χιχιχι!
 
QueenofHearts είπε:
Έτσι βρε πας να κατανοήσεις τον ταξιδιάρη άντρα? Δεν πιάνεται αυτός, είναι αέρας.. :)
Μα ο κοσμογυρισμένος είναι αυτός που επιλέγει άπαξ για μιά ζωή!!!

Ο στερημένος θα γυρνά με την κάθε σταρλετίτσα...

Ωχχ. Με βλέπω :behead:
 
Σαν ενηλικας κ'εγω Αλμπερτ θα διαλεγα. Τρελαινομαι για ταξιδια και ο Αλμπερτ ειναι η αδερφη μου ψυχη :) Ε, ποιος στραβος δεν θελει το φως του :animlaugh:

Αλλα η Καντυ πρεπει να ειναι με τον Τερρυ :clap:

Οσο για τις γκιλοτινες, δεν χορταινω να στελνω την γνωστη γιαπωνεζα για αποκεφαλισμο :diablotin:

Ο Τερρυ στερημενος??? Ημαρτον, αυτος ειναι που θα ειχε τις περισσοτερες: κουκλος ταλαντουχος ηθοποιος, τζεντλεμαν, Βρετανος (αχ αυτη η προφορα) και απιστευτα γοητευτικος. Αλλο στοιχειο που με συναρπαζει στον Τερρυ: μπορει να εχει οποια θελει, αλλα αυτος προτιμα την Καντυ. Για τον Τερρυ η Καντυ δεν ειναι ενας συμβιβασμος: ειναι ο κοσμος ολος...αχ, πολλα συννεφακια μαζευτηκαν σημερα και με βλεπω να ανεβαινω σε ενα ροζ :rofl:
 
Juanita είπε:
Αρνούμαι να τον μοιράζομαι...Ν΄αποφασίσει. :diablotin:
Ας αποφασισει! Κι ααααααν με απορριψει (πραγμα αδυνατο τετοια κοπελαρα που ειμαι :p ), δεν πειραζει, αυτος θα χασει! Με περιμενουνε αλλοι, με πρωτο και καλυτερο τον Δοκτωρα :love:, ο οποιος οχι μονο στη Γη αλλα και σε ολο το χρονο και το συμπαν ταξιδακια θα με παει! Beat that, Albert dear!!! :tease: :biglaugh:

:devil:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα