Candy Candy...

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Death2Eliza είπε:
θα παω να μαθω ιταλικα να γραφτω σε κανενα φορουμ για τον Αντονυ, να απαλαχτω για παντα απο τις υστερικες Τερρικιες μου φαινεται..:mad:
παντου ακουω κραυγες παθους για τον ηθοποιο, νισαφι πια!!:protest::protest:
Έλα βρε Death2Eliza,αφού δεν μπορείς να ζήσεις μακριά τους... :p
 
Death2Eliza είπε:
θα παω να μαθω ιταλικα να γραφτω σε κανενα φορουμ για τον Αντονυ, να απαλαχτω για παντα απο τις υστερικες Τερρικιες μου φαινεται..:mad:
παντου ακουω κραυγες παθους για τον ηθοποιο, νισαφι πια!!:protest::protest:
Καλά τα λές Death2Eliza,και εγώ μαζί σου. :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
 
Death2Eliza είπε:
θα παω να μαθω ιταλικα να γραφτω σε κανενα φορουμ για τον Αντονυ, να απαλαχτω για παντα απο τις υστερικες Τερρικιες μου φαινεται..:mad:
παντου ακουω κραυγες παθους για τον ηθοποιο, νισαφι πια!!:protest::protest:
Γιατι, οι ιταλιδες fan προτιμουν τον Αντονυ?

Και να σκεφτεις οτι δεν ειμαι αμιγως Τερρυκια...αμφιταλαντευομαι μεταξυ Τερρυ και Αλμπερτ.

Προσφατα ξεφυλιζα καποια απο τα παλια μου manga, και εχω να διαμαρτυρηθω: ο Αντονυ ειναι by far ο πιο ωραιος, τον Αλμπερτ τον εχουν ζωγραφει εντελως χαλια και ο Τερρυ ειναι σχεδον ξανθος! Ημαρτον, κυριες και κυριοι. Ευτυχως εχω γαλουχηθει με τις υπεροχες εικονες του anime. Ισως η D2E μπορει να μας διαφωτισει γιατι υπαρχουν αυτες οι τεραστιες διαφορες.
 
Death2Eliza είπε:
θα παω να μαθω ιταλικα να γραφτω σε κανενα φορουμ για τον Αντονυ, να απαλαχτω για παντα απο τις υστερικες Τερρικιες μου φαινεται..:mad:
παντου ακουω κραυγες παθους για τον ηθοποιο, νισαφι πια!!:protest::protest:
Δεν καταλαβαίνω, γιατί παραπονιέσαι καλέ;;;:animeek::animeek::animeek:

Μπορεί να είμαστε υστερικές Τερρυκιές αλλά είμαστε ψυχάρες.

Τι να κάνουμε, αυτός ο ηθοποιός μας έχει κάψει τις καρδιές...:loveyou::loveyou::loveyou:
 
Η συγκίνηση είναι πολύ μεγάλη...Περίμενα καιρό αυτή τη στιγμή και τώρα που επιτέλους παρέλαβα το ονειρεμένο cel της Candy στα χέρια μου,μπορώ να μοιραστώ τη χαρά μου μαζί σας!!!Η εικόνα τα λέει όλα από μόνη της... :worship: :worship: :worship:

 
candy είπε:
Η συγκίνηση είναι πολύ μεγάλη...Περίμενα καιρό αυτή τη στιγμή και τώρα που επιτέλους παρέλαβα το ονειρεμένο cel της Candy στα χέρια μου,μπορώ να μοιραστώ τη χαρά μου μαζί σας!!!Η εικόνα τα λέει όλα από μόνη της... :worship: :worship: :worship:
Συγχαρητηρια Candy! To cell ειναι ΥΠΕΡΟΧΟ! Τα ματια της ειναι πανεμορφα και τοοοοοοσο μεγαλα :clap: Θα ηθελα να το δω και απο κοντα ;)
 
Είναι καταπληκτικό candy.Επειδή σκοπεύω να έρθω σύντομα Θεσσαλονίκη πιστεύω να τα καταφέρουμε να συναντηθούμε για ένα καφεδάκι και αν είμαι και τυχερή να το δώ και απο ποιο κοντά. :) :) :) :) :)
 
τα-ε-χω-παιξει!!:animeek::animeek:

ειναι τρομερο!!!!!!! :D

συγχαρητηρια καλη μου!!

εγω να δεις ποσο ανυπομονω να το δω απο κοντα!! σλουρπ, σλουρπ!!

candy sisters:

new project!!

εμπρος ολες μαζι να εντοπισουμε στο ανιμε την σκηνη του cel της candy!! :D :D

δυσκολο το τασκ, αλλα να κανω μια εικασια, πρεπει να στεκεται πανω απο κρεβατι καποιου ασθενη, το υποθετω λογω του "κοψιματος" της σιλουετας της καντυ στο κατω μερος.

κ επειδη στα επς που παιζουμε τωρα νομιζω εχει αρχισει να φοραει την κοντομανικη στολη, παιζει να ειναι κ σε σκηνη με τον τσαρλι, δλδ στα επερχομενα επς..( :cool: *το παιζει expert*)
 
Φυσικά και θα κανονίσουμε βραδιά cel να θαυμάσουμε το έργο και κάθε Candy sister να εκθέσει τις απόψεις της.Ποιον σκεφτόταν περισσότερο εκείνη τη στιγμή η Candy τον Anthony ή τον Terry,σε τι ψυχολογική κατάσταση ήταν άραγε η Igarashi όταν το σχεδίαζε και άλλα τέτοια διαστροφικά... :p
 
xo,xo,xo... :diablotin:

ζω για αυτες τις στιγμες...
 
Πραγματικά πολύ ωραίο αυτό το cel Candy! :)

Με γεια σου!
 
Αυτο το post γινεται καθαρα για λογους spamming ( :diablotin: ),καθοτι υστερα απο 15 συνεχομενα ''θηλυκα'' posts που μετρησα,επρεπε να υπαρξει κι ενα απο το αντιθετο φυλο.... :D :diablotin: :D :diablotin:

..ετσι για να σπαει η μoνοτονια και η υπερβολικη αρμονια του thread..!!!! :diablotin:

Μα βρε κοριτσια,πολλη αγαπη εδω μεσα,ημαρτον...!!! :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:

Οχι για να μη λετε οτι δεν συμμετεχουμε κιολας στην συζητηση της Candy εμεις οι αντρες...!

(Για σας το εκανα δηλάδη οπως καταλαβατε..... :diablotin: )
 
Πες απλά ότι δεν μπόρεσες να αντισταθείς στον πειρασμό να ποστάρεις και άσε τις δικαιολογίες!!!Είσαι Candy addict,παραδέξου το. :p :p:p
 
candy είπε:
Είσαι Candy addict,παραδέξου το. :p :p:p


Candy addict...;;!:!;!!;!;;

:points: :bash: :tease: :biglaugh:

E,οχι,λυπαμαι που σε στεναχωρω Candy,αλλα Candy-addict ασφαλως και δεν ειμαι....

Απλα η υπερβολικη αγαπη και αλληλεγγυη εδω μεσα μου εσπασε τα νευρα λιγακι,και ειπα να ταραξω τα νερα..... :D :D
 
Αυτή σου η άρνηση απλά επιβεβαιώνει την παραπάνω δήλωση!!!:biglaugh::biglaugh:
 
manos426f είπε:
Αυτο το post γινεται καθαρα για λογους spamming ( :diablotin: ),καθοτι υστερα απο 15 συνεχομενα ''θηλυκα'' posts που μετρησα,επρεπε να υπαρξει κι ενα απο το αντιθετο φυλο.... :D :diablotin:
..ετσι για να σπαει η μoνοτονια και η υπερβολικη αρμονια του thread..!!!!

Μα βρε κοριτσια,πολλη αγαπη εδω μεσα,ημαρτον...!!!

Οχι για να μη λετε οτι δεν συμμετεχουμε κιολας στην συζητηση της Candy εμεις οι αντρες...!

(Για σας το εκανα δηλάδη οπως καταλαβατε..... :diablotin: )
Φάτε τον κορίτσια :takethat: !!!

Εγώ έκανα ένα ποστακι στο WWF και μου την είπαν! Συγγεκριμένα μου είπαν να πάω να μιλήσω για Κάντυ Κάντυ με τα υπολοιπα κορίτσια του φορουμ :animangry: !!!

Πόλυ σεξιστικό :animangry: !!!!

Έχουν μεγαλώσει με την Κάντυ και το παίζουν ''για να σπάει η μονοτονία...'':animlaugh:

Που τα πουλάτε αυτά??? Ε? :protest:
 
Τουλάχιστον εσύ Μυρτούλα έχεις άποψη και για τα δύο και δεν σπάς απλά την μονοτονία... :thumbup:
 
MamaMyrto είπε:
Φάτε τον κορίτσια :takethat: !!!Εγώ έκανα ένα ποστακι στο WWF και μου την είπαν! Συγγεκριμένα μου είπαν να πάω να μιλήσω για Κάντυ Κάντυ με τα υπολοιπα κορίτσια του φορουμ :animangry: !!!

Πόλυ σεξιστικό :animangry: !!!!

Έχουν μεγαλώσει με την Κάντυ και το παίζουν ''για να σπάει η μονοτονία...'':animlaugh:

Που τα πουλάτε αυτά??? Ε? :protest:
τι σου εκαναν φιλη μου τα καθαρματα?

θα τους τσακισω με το ξιφος μου! :animangry: :)biglaugh:)

τασο, θενκς για το λινκ.. το προωθω στους υπολοιπους του candyingreekproject να δω αν το ξερουνε (το κατασκοπικο δεν ειναι στις αρμοδιοτητες μου, εγω κανω τα χαμαλικια.. :icon_cry: )
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα