Candy Candy...

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
ειναι σουπερ!!!! :D :D

περιμενουμε κ αλλα!!
 
Πραγματικά υπέροχο! Αφού μου άρεσε παρόλο των Bon Jovi(που δεν είμαι φαν) τι να πω! Εξαιρετική δουλειά και πολύ όμορφα εφφέ!
 
Stellina, απλα καταπληκτικο :clap: :clap: :clap:

Δεν θελω να το σχολιασω...τα λογια ειναι περιττα! Και παλι μπραβο !!!

Το μονο σχολιο μου ειναι: Αχ, ρε Τερρυ, τι μας εχεις κανει- τοσα χρονια καψουρα :icon_cry:
 
Stellina είναι απίθανο!!!Πολύ καλή δουλειά,πολύ ρετρό αποτέλεσμα,υψηλής αισθητικής.Μπράβο!!! :clap: :clap:
 
χίλια ευχαριστώ! αχ με συγκινήσατε πολύ....
 
ΑΨΟΓΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!η επιλογή του τραγουδιού μοναδική!!!!!! :thumbup: :thumbup: :thumbup:
 
Φανταστικό!!!!!

 


Μπράβο Stellina!


nostalgiaanimadocandy2tdl7.gif


Προβολή συνημμένου 72095

nostalgiaanimadocandy2tdl7.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Συγχαρητήρια και από εμένα Stellina! Επιτυχημένη επιλογή μουσικής και πολύ ενδιαφέροντα εφέ! :)
 
χίλια, δύο χιλιάδες, 3 χιλιάδες... ευχαριστώ! :)

λοιπόν έχω νέα! έχω στα σκαριά και 2ο amv, αυτή τη φορά Κάντυ & Άντονυ! Αφιερωμένο στις απανταχού Αντονυκιές! (death2eliza ετοιμάσου ;-))
 
Stellina είπε:
χίλια, δύο χιλιάδες, 3 χιλιάδες... ευχαριστώ! :)
λοιπόν έχω νέα! έχω στα σκαριά και 2ο amv, αυτή τη φορά Κάντυ & Άντονυ! Αφιερωμένο στις απανταχού Αντονυκιές! (death2eliza ετοιμάσου ;-))
:animeek::animeek::animeek::animeek::animeek:

Ανυπομονούμε!!!

 


(Και εγώ κρυπτοΑντωνυνικά είμαι
:) )
 
Ένα πολύ ενδιαφέρον cel σε ιδιαίτερα τσουχτερή τιμούλα.Λήγει σε τρεις μερούλες,τρέξτε να προλάβετε!!! :D :D

runlolarunrunqv8.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αν έχω καταλάβει σωστά το κάθε cell είναι ένα καρέ από κάποιο επεισόδιο της σειράς σωστα; Συνεπώς αν υπάρχει άνθρωπος που έχει στην κατοχή του όλα τα cell ενός δύο επεισοδίων τότε έχει κάνει την τύχη του!
 
Well said!!!Όχι απλά έχει κάνει την τύχη του,αλλά και την προίκα του ολόκληρη. :D
 
candy είπε:
Ένα πολύ ενδιαφέρον cel σε ιδιαίτερα τσουχτερή τιμούλα.Λήγει σε τρεις μερούλες,τρέξτε να προλάβετε!!! :D :D
Τα χρωματα ειναι υπεροχα, πχ. τα ματια της φαινονται τοσο πρασινα, ενω οταν βλεπεις τα επεισοδια στην τηλεοραση τα χρωματα εχουν χασει την ζωντανια τους.

Σχετικα με το να αποκτησει καποιος ολα τα cell ενος επεισοδιου...:rolleyes: μαλλον καποιος δισεκατομμυριουχος θα ειναι, γιατι το καθε επεισοδιο αποτελειται απο χιλιαδες cell.
 
Πουρνό πουρνό πριν βγάλω τις τσίμπλες απ' τα μάτια μου


έκανα ανασκαφή και ξέθαψα όχι μία αλλά τρεις ταινιούλες



"view master" με την Κάντυ. 21 εικονούλες από τη ζωή της



Κάντυ στο σπίτι της Πόνυ μέχρι το σπίτι των Ράνγκαν.


 


Στην επόμενη συνάντηση, αν βρεθεί ένα view, κάναμε την τύχη μας...:biglaugh:
 
φανταστικό το cel!!!! :thumbup: ευχαριστούμε Candy για την ειδοποίηση! :loveyou:λέτε να το φέρουμε και αυτό στην Ελλάδα; :greece:η τιμούλα όντως είναι τσιμπιμένη αλλά Κάντυ είναι αυτή-αξίζει!

Juanita μου και συ Αντονυκιά κοριτσάκι μου; εγώ Τερρυκιά μέχρι κόκκαλου αλλά....άτιμη Μιζούκι!!!! :behead:πες μου (είμαι λίγο άσχετη) όταν λες view master τι εννοείς;
 
Stellina είπε:
φανταστικό το cel!!!! :thumbup: ευχαριστούμε Candy για την ειδοποίηση! :loveyou:λέτε να το φέρουμε και αυτό στην Ελλάδα; :greece:η τιμούλα όντως είναι τσιμπιμένη αλλά Κάντυ είναι αυτή-αξίζει!
Juanita μου και συ Αντονυκιά κοριτσάκι μου; εγώ Τερρυκιά μέχρι κόκκαλου αλλά....άτιμη Μιζούκι!!!! :behead:πες μου (είμαι λίγο άσχετη) όταν λες view master τι εννοείς;

Ήταν μια συσκευή που έμοιαζε με κυάλια, (συνήθως κόκκινη)

έβαζες μέσα μια στρογγυλή ταινιούλα που είχε 14 πολύ μικρές εικόνες (7 διαφορετικές * 2) και μπορούσες να δεις μέσα την εικονούλα μεγενθυμένη!!!:animeek: Πατούσες και ένα έμβολο στα δεξιά, και σου κατέβαζε την αμέσως επόμενη εικόνα. Σαν σλάιτς ένα πράγμα...

Ηταν must Χριστουγεννιάτικο δώρο στα νιάτα μας!!!

(Ελπίζω να σου έδωσα μιά ιδέα.. στις περιγραφές δεν είμαι και πολύ καλή :nervous:)
 
Juanita είπε:
Πουρνό πουρνό πριν βγάλω τις τσίμπλες απ' τα μάτια μου
έκανα ανασκαφή και ξέθαψα όχι μία αλλά τρεις ταινιούλες



"view master" με την Κάντυ. 21 εικονούλες από τη ζωή της



Κάντυ στο σπίτι της Πόνυ μέχρι το σπίτι των Ράνγκαν.


 


Στην επόμενη συνάντηση, αν βρεθεί ένα view, κάναμε την τύχη μας...:biglaugh:
NAIIIIIIII θελω κ'εγω να το δω!! juanita μπραβο :clap: Περιμενω με ανυπομονησια την νεα μας συναντηση. Viem master εχει η Death2Eliza! Αλλα πρεπει να συναντηθουμε σε ενα χωρο με φως για να δουμε τις εικονιτσες....αχ, ανυπομονω!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα