Candy Candy...

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Juanita είπε:
Ήταν μια συσκευή που έμοιαζε με κυάλια, (συνήθως κόκκινη)έβαζες μέσα μια στρογγυλή ταινιούλα που είχε 14 πολύ μικρές εικόνες (7 διαφορετικές * 2) και μπορούσες να δεις μέσα την εικονούλα μεγενθυμένη!!!:animeek: Πατούσες και ένα έμβολο στα δεξιά, και σου κατέβαζε την αμέσως επόμενη εικόνα. Σαν σλάιτς ένα πράγμα...

Ηταν must Χριστουγεννιάτικο δώρο στα νιάτα μας!!!

(Ελπίζω να σου έδωσα μιά ιδέα.. στις περιγραφές δεν είμαι και πολύ καλή :nervous:)
κατάλαβα! :thumbup: δεν θυμόμουν ότι το έλεγαν έτσι! :blush: θέλω να το δωωωωω!!! πότε είπαμε θα είναι η επόμενη συνάντηση? :)
 
Έχω μιά σατανική ιδέα!!! :diablotin: :diablotin:


Δεν κανονίζουμε μιά συνάντηση μόνο οι Candy Sisters;;;;;;;;;;;;;;:biglaugh::


worktitle2vm5.gif


worktitle2vm5.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Kαλα juanita, κ'εσυ αντονυκια μας βγηκες??? χαχα, D2E αρχιζεις να εχεις αντιζηλες για την καρδια του Αντονυ :diablotin:

Μολις ειδα τα επεισοδια 109, 110, 111, και εχω για μια ακομη φορα να εκφρασω τον θαυμασμο μου στην D2E :worship: Τα λογια σου ειναι σοφα, αγαπητη candy-sister: μπορει ο Αντονυ να ειναι υπεροχος, ο Αλμπερτ καταπληκτικος, αλλα η Καντυ μας ειναι ερωτευμενη με τον ηθοποιο :clap: Αχ, καταραμενε Granchester, μεχρι τα ορυχεια με τους καταδικους εφτασε η καημενη η Καντυ για να σε ξεπερασει, και παλι δεν τα καταφερε :icon_cry: Και τρεχει η καημενη να σε συναντησει στις ερημιες, παλιοκαθαρμα :takethat:
 
παμε κοριτσια!!

αντονυ δαγκωτο! :diablotin:

ειμαστε λιγες οι εκλεκτες της καρδιας του, ακομα καλυτερα... αχ..

καλα, δεν μιλατε σοβαρα!:animeek: ταινιες view master ΚΑΝΤΥ???:eek::eek:

ποτε θα συναντηθουμε να φερω το εργαλειο? κ σκοταδι να ειναι θα φερω τον φακο μου, θα την βρουμε την ακρη! αλλα δεν εχει αντονυ ε??? :icon_cry:

candy, το σελακι σκιζει κ σε ομορφια κ σε τιμη!:nervous:
 
Juanita είπε:
Έχω μιά σατανική ιδέα!!! :diablotin: :diablotin:
Δεν κανονίζουμε μιά συνάντηση μόνο οι Candy Sisters;;;;;;;;;;;;;;:biglaugh::


worktitle2vm5.gif
αυτή η σατανική ιδέα μ'αρέσει πολύ! :D

Domniki είπε:
Kαλα juanita, κ'εσυ αντονυκια μας βγηκες??? χαχα, D2E αρχιζεις να εχεις αντιζηλες για την καρδια του Αντονυ :diablotin:
Μολις ειδα τα επεισοδια 109, 110, 111, και εχω για μια ακομη φορα να εκφρασω τον θαυμασμο μου στην D2E :worship: Τα λογια σου ειναι σοφα, αγαπητη candy-sister: μπορει ο Αντονυ να ειναι υπεροχος, ο Αλμπερτ καταπληκτικος, αλλα η Καντυ μας ειναι ερωτευμενη με τον ηθοποιο :clap: Αχ, καταραμενε Granchester, μεχρι τα ορυχεια με τους καταδικους εφτασε η καημενη η Καντυ για να σε ξεπερασει, και παλι δεν τα καταφερε :icon_cry: Και τρεχει η καημενη να σε συναντησει στις ερημιες, παλιοκαθαρμα :takethat:

αχ....έρωτας!!!! :lotsofolove: δεν ξεπερνιέται ο Θεός! :sob: άτιμη chipie! :polyvolo: άτιμη μάνα της chipie! :polyvolo: άτιμη Μιζούκι! :polyvolo:

Death2Eliza είπε:
παμε κοριτσια!!αντονυ δαγκωτο! :diablotin:

ειμαστε λιγες οι εκλεκτες της καρδιας του, ακομα καλυτερα... αχ..

καλα, δεν μιλατε σοβαρα!:animeek: ταινιες view master ΚΑΝΤΥ???:eek::eek:

ποτε θα συναντηθουμε να φερω το εργαλειο? κ σκοταδι να ειναι θα φερω τον φακο μου, θα την βρουμε την ακρη! αλλα δεν εχει αντονυ ε??? :icon_cry:

candy, το σελακι σκιζει κ σε ομορφια κ σε τιμη!:nervous:

άτιμη Μιζούκι :behead:....αν είχες αφήσει το παιδί στην θέση του, τώρα θα ήταν παντρεμένα τα μανάρια μου και δεν θα είχε περάσει η Κάντυ μας την πίκρα με τον Τέρρυ.... :icon_cry: ..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Death2Eliza είπε:
παμε κοριτσια!!αντονυ δαγκωτο! :diablotin: .....

ποτε θα συναντηθουμε να φερω το εργαλειο? κ σκοταδι να ειναι θα φερω τον φακο μου, θα την βρουμε την ακρη! αλλα δεν εχει αντονυ ε??? :icon_cry:
Έχω την εντύπωση πως έχει Άντονυ! Σίγουρα έχει Στήαρ, Άρτσυ, Άννυ, :gun:Ελίζα!


Με βλέπω Σαββατοκύριακο να ξεματιάζομαι :smiliez.de_2080: για να δω στο φως ποιοί είναι στις εικόνες...



Περισσότερα από Δευτέρα (λόγω απουσίας Ιντερνετ
:animangry: )
 
παρεμπιπτόντως, ακόμη κυκλοφορούν τα view master. Είδα ένα τις προάλλες και μου έκανε εντύπωση, μου έμοιασε μάλιστα ιδίου μεγέθους με το παλιό καλό, κοπής του ογδόντα. Πιθανόν να δέχεται τους παλιούς δίσκους.

Ένας δίσκος που κοίταξα με τον Νέμο (την ψαρούκλα) ήτανε τρισδιάστατος! εξέλιξη..
 
Αχ, δεν το πιστευω οτι τα επεισοδια πλησιαζουν στο τελος στο youtube...115 επεισοδια! Το 112 ειναι να χτυπας το κεφαλι σου στον τοιχο :banghead: Πραγματικα αυτη η συγγραφεας μισει την Καντυ και ολους τους φαν της σειρας. Δεν εξηγειται αλλιως το επεισοδιο 112....πραγματικα ειναι ν'απορει κανεις.

Και για μια ακομα φορα η Μιζουκι στην γκιλοτινα :behead:
 
η πιο ωραια παρεα

candypa7.th.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ναι, μαζευόμαστε να ξαναζήσουμε πληγές 20 χρόνων. Κλαψ! Το φαγε κι αυτό το παλικάρι η Ιαπώνισσα-φόνισσα!!!
 
QueenofHearts είπε:
Κλαψ! Το φαγε κι αυτό το παλικάρι η Ιαπώνισσα-φόνισσα!!!
Ναι, σημερα επαιξε στο youtube το επεισοδιο με τον θανατο του Στιαρ :icon_cry:

Οποιος καταφερει να μου εξηγησει γιατι επρεπε η συγγραφεας να πεθανει και τον Στιαρ, θα του κανω δωρακι! Μα γιατι???? :confused:

Και μια γκιλοτινα δωρο στην αγαπημενη γιαπωνεζα συγγραφεα :behead:
 
Αφού δεν ξεπάστρεψε και την Κάντυ λίγο πριν το τέλος πάλι καλά να λέμε! Η γκιλοτίνα νομίζω ότι είναι το καταλληλότερο δώρο.
 
Εμ,συγνωμη που διακοπτω βρε κοριτσια τον...οχετο απο σιροπια που σταζουν δω μεσα ( :diablotin: :biglaugh: :diablotin: :biglaugh: ),αλλα ηθελα να ρωτησω αν προκειται να ''διατεθουν'' κι αλλα επεισοδια της Candy στο γνωστο μαγαζι με anime,καθοτι η sister μου τα ζηταει επιμονα...! :D

(πηγε και στη επαρχια αναπληρωτρια δασκαλα μεχρι το καλοκαιρι τωρα,οποτε θα εχει απλετο χρονο να ξαναδει ολη τη σειρα... :D )
 
Αχχχχχ... Σας ζηλεύω που μπορείτε να δείτε τι έγινε στο 112. (Μου θυμίζει το Δημοτικό μου, καθώς και το εσω τηλ μου. :D )


Εδώ για να μπω στο U TUBE πρέπει να κάνω τάμα... Όσο για την αναμονή...



έχει φύγει το 8ωρο.



Περιμένω λοιπόν πώς και τί, την επόμενη 11αδα από τις Sisters...



Προς το παρόν, δε χορταίνω να βλέπω τα πρώτα επεισόδια και αναρωτιέμαι



αν στη γκιλοτίνα έπρεπε να πάει πρώτα η μάνα της
:takethat: Ελίζας (πριν τη γεννήσει)


Πόσο διαφορετικός θα ήταν ο κόσμος μας...



:behead:



Αν και... Φοβάμαι πως θα βρικολάκιαζε μετά :vampy: και θα ήταν ακόμη χειρότερα τα πράγματα
 
Σας μεταφερω το καλυτερο σχολιο που εχω διαβασει στο youtube στο candyingreekproject απο τον user Elerimie:

Mετα απο τοσα επεισοδια, λιγο πριν το τελος, σκεφτηκα πως οι γυναικες αγαπανε τυπους σαν τον Αντονυ, παντρευονται τυπους σαν τον Αλμπερτ, και ερωτευονται τυπους σαν τον Τερρυ

:clap: :clap: :clap:
 
Η συσκευασία 3 σε 1 δεν παίζει καθόλου έτσι;:animrolleyes:
 
candy είπε:
Η συσκευασία 3 σε 1 δεν παίζει καθόλου έτσι;:animrolleyes:
Mαλλον Candy εισαι απο τις τυχερες, που ζουν ακομα στο συννεφακι, εκει ψηλα :diablotin: Δειξε μου πρωτα τον εναν απο τους τρεις :whothehell:, στην πραγματικη ζωη φυσικα, και εγω συμβιβαζομαι :clap:

Αντονυ, Τερρυ, Αλμπερτ υπαρχουν μονο στην φαντασια της Μιζουκι, και πολλων αλλων γυναικων :icon_lol:
 
candy sisters ειμαι ιδιαιτερα συγκινημενη ελαβα σημερα το πρωτο μου χριστουγεννιατικο δωρο και με μεγαλη εκπληξη ανακαλυψα candy πραγματακια.Εχω παθει σοκ δεν το περιμενα δυστηχως ειμαι στη δουλεια και δεν μπορω να ανεβασω φωτο αλλα θα κανω μια περιγραφη εχει μια καρφιτσουλα candy,ροζ καθρεφτακι με χτενουλα με την φατσουλα της γλυκειας candy,μια postcard με την candy ντυμενη νοσοκομα,και τρια πλαστικα καλυμματα για βιβλια με τρεις διαφορετικες φιγουρες της candy με candy σελιδοδεικτες.Καλα με εχουν παρει τα ζουμια.Ηθελα πολυ να μοιραστω την χαρα μου μαζι σας. :) :)
 
bi-bi είπε:
candy sisters ειμαι ιδιαιτερα συγκινημενη ελαβα σημερα το πρωτο μου χριστουγεννιατικο δωρο και με μεγαλη εκπληξη ανακαλυψα candy πραγματακια.
Φωτογραφια :happyjump:
 
Ευχαριστω για την απαντηση σας βρε κοριτσια..!! :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα