[El Greco] Κάστρα και Πολιορκητές

xaxaxa στο ιντερνετ τη βρηκα τη φοτο, σκευτηκα οτι καλητερο για ταυτοτητα αβαταρ μου!!!
 
Ρένα στο ebay.co.uk κοίτα.Ανά περιόδους βάζουν πραγματικά πολύ σπάνια κομμάτια αν δεν βρεις αμμέσως κάνε save research απ'ότι έχω καταλάβει υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να τα στέλνουν μόνο Αγγλία αλλά εάν τους πείσεις να πληρώσεις γύρω στ α 50? courrier ευχαρίστως θα στα στείλουν.Σχεδόν πάντα είναι auction και όχι buy it now
 
ρένα είπε:
Γεια σε όλους!!! Είμαι καταχαρούμενη που βρήκα και άλλους φανατικούς του "Κάστρα και Πολιορκητές"!!! Επειδή δεν το έχω και ενδιαφέρομαι σαν τρελή για αγορά (είδα σχετικά μηνύματα από το Δεκέμβρη), μπορείτε να μου πείτε αν υπάρχουν διαθέσιμα κομμάτια και πώς μπορώ να τα προμηθευτώ!!!! :) :) :)


Εγγραφή: 03-02-2010

Μηνύματα: 4

Thanked 0 Times in 0 Posts

icon1.gif


Ρένα στο ebay.co.uk κοίτα.Ανά περιόδους βάζουν πραγματικά πολύ σπάνια κομμάτια αν δεν βρεις αμμέσως κάνε save research απ'ό,τι έχω καταλάβει υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να τα στέλνουν μόνο Αγγλία αλλά εάν τους πείσεις να πληρώσεις γύρω στ α 50? courrier ευχαρίστως θα στα στείλουν.Σχεδόν πάντα είναι auction και όχι buy it now
 
Είναι ίσως το μόνο παιχνίδι που έπαιξα ποτέ μαζί με τον αδερφό μου. Απλά εξαιρετικό...!!!
 
Δούρειος ίππος, Πολιορκητικός κριός, Κύκλωπας και Μινώταυρος ήταν τα 4 έξτρα σετ, ξεχνάω κανένα; Τα πρώτα δύο μαζί με το βασικό πακέτο τα έχω και μου έχουν ξυπνήσει πολλές αναμνήσεις! :)

Μιχάλης
 
βικινγκς...πωωωω τι αναμνησεις...
 
Συσκευασία

fetch


Περιεχόμενο

fetch


(οι φωτογραφίες είναι απο την προσωπική συλλογή του Μακισιμου)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Kambia είπε:
picture.php


(οι φωτογραφίες είναι απο την προσωπική συλλογή του Μακισιμου)
OMG Το βιβλιαρακι με τις οδηγιες με το φοβερο εξωφυλλο που θα ηθελα τοτε να ειχε κομικς μεσα.

Τρελες αναμνησεις.
 
Kambia είπε:
Συσκευασία
fetch




Περιεχόμενο
fetch


(οι φωτογραφίες είναι απο την προσωπική συλλογή του Μακισιμου)


Πωωω ! Τσίλικο !! Που το βρήκε σε τέτοια κατάσταση !?! Μπράβο !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χρόνο με τον χρόνο όλο και κάτι βρίσκω από τα κάστρα της Ελ Γκρεκο για να συμνπληρώσω το σετ..!! έχω δρόομο ακόμη πολύ μπροστά μου, προς το παρόν όμως βρήκα και τον Πολιορκητικό Κριο και τον μοιράζομαι μαζί σας..!! :)

picture.php


picture.php
 
Και ναι ! Βρήκα επιτέλους το χρόνο να στήσω και να φωτογραφίσω και τα δικά μου σετ !

Ελπίζω να απολαύσετε τις φωτογραφίες όσο και γώ :) !!!

attachment.php


attachment.php


Πρώτο το Trojan Battle Set !

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Λοιπόν αύριο έρχομαι να παίξουμε..!!!! Θα φέρω και γαριδάκια Φοφίκο και γάλα carnation..!!! :D
 
Το πρωινό φως τα αναδεικνύει... (σαν κριτικός τέχνης μιλάω :p )

Respect \m/
 
@ makisimos : Αν παίξει φοφίκο και carnation έλα και τώρα :) !! hehehe

@ Omenforever : Όλα υπό κατάλληλες συνθήκες !! Δεν θα μπορούσα να τα φωτογραφίσω αν δεν είχε ήλιο ! Τώρα φαίνονται πιο ζωντανά :p

εεχμμ...ακολουθεί το Grand (ή Master) Battle Set :

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


Το Sea Battle Set (ίσως το πιο εντυπωσιακό κατά την γνώμη μου expansion της τότε εποχής), το οποίο και δυστυχώς δεν είχε κυκλοφορήσει εν Ελλάδι !

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


Ο Δράκος σε ολοκαίνουρια έκδοση, ολόιδιος φυσικά με τον παλιό !

Δεν άντεξα κόλλησα τα μάτια και την γλώσσα του :p !

attachment.php


attachment.php


attachment.php


Και τέλος το Dragon Battle Set, που περιλαμβάνει και τον κόκκινο δράκο, το οποίο επίσης δεν κυκλοφόρησε στην Ελλάδα !

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραίες φωτογραφίες Panayioti, έρχομαι να παίξουμε :D
 
Φααντααααστικες φωτογραφιες ολες,μπραβο.

Το Sea Battle Set φοβερο,κριμα που δεν ειχε βγει τοτε ,θα ειχα παθει παρακρουση.

Τελικα το μονο που δεν εχω δει σε φωτο εδω μεσα ειναι ο Κυκλωπας η κανω λαθος...
 
Αστα να πάνε κάμπια, το μόνο που πρόλαβα ήταν να τα γκρεμίζω με κάνα δυο βαλλιστριές για να στήσω το επόμενο, κάτι ήταν και αυτό :) Άντε να μαζευτούμε όλοι μαζί να γίνει ο τρίτος παγκόσμιος χεχε :)

Τον Κύκλωπα και τον Μινώταυρο τους είχα μικρός αλλά τα έδωσα όλα σε ένα φίλο μου (αψυχολόγητη ενέργεια :p ) Γι'αυτό και τα ξαναπήρα σιγά σιγά ! Όντως δεν έχει κάποιος φωτό απο τους γίγαντες όπως και από το chariots battle set :) Που θα πάει κάποτε θα τα βρώ και αυτά !
 
Πίσω
Μπλουζα