MEGA - The Twenty

Juanita είπε:
Εγώ που θεωρώ πως ο πιό σέξυ είναι ο Φραγκάκης, τί να πω;;;; :(
Ούτε στην 20άδα... :cry:

Απαράδεκτο... :angry:
Συμφωνώ κι εγώ μαζί σου. Τον είχα ψηφίσει κιόλας. :eek: Τουλάχιστον βγήκε ο Φέρτης. Κι αυτό κάτι είναι!
 
Τώρα εγώ αν σας πω ότι χάρηκα για τις 2 πρώτες θέσεις (Σταύρου-Γεωργούλης) θα φάω πολλές ντομάτες;;; :p :p:p:p Με χάλασε λίγο η 20η του Λεμπεσόπουλου, τον ήθελα ψηλότερα (παπάς παπάς, αλλά μας κόλλασε!!!)

Αφήνω ασχολίαστο τον Μπουσουλόπουλο και τη θέση που πήρε...:shtup:

Αν και το περίμενα, δεν ήθελα καθόλου να βγει πρώτο το Χαρά αγνοείται. Ψήφιζα μανιωδώς το Λόγω Τιμής! Anw, και το ασημένιο καλό είναι... ;) Χάρηκα πάρα πολύ για το Σπίτι για πέντε! Το είχα ψηφίσει, μου αρέσει πολύ η σειρά και το βιβλίο ήταν από τα αγαπημένα μου σαν παιδί...
 
serano915 είπε:
Τώρα εγώ αν σας πω ότι χάρηκα για τις 2 πρώτες θέσεις (Σταύρου-Γεωργούλης) θα φάω πολλές ντομάτες;;; :p :p:p:p Με χάλασε λίγο η 20η του Λεμπεσόπουλου, τον ήθελα ψηλότερα (παπάς παπάς, αλλά μας κόλλασε!!!) Αφήνω ασχολίαστο τον Μπουσουλόπουλο και τη θέση που πήρε...:shtup:

Αν και το περίμενα, δεν ήθελα καθόλου να βγει πρώτο το Χαρά αγνοείται. Ψήφιζα μανιωδώς το Λόγω Τιμής! Anw, και το ασημένιο καλό είναι... ;) Χάρηκα πάρα πολύ για το Σπίτι για πέντε! Το είχα ψηφίσει, μου αρέσει πολύ η σειρά και το βιβλίο ήταν από τα αγαπημένα μου σαν παιδί...
Εσένα σκέφτηκα για την δεύτερη θέση!!! χαχαχαχα! :D
 
Πανέμορφη η Σικελιανού στα ελάχιστα αποσπάσματα που είδα. Αχ χάθηκε χάθηκε...
 
mhmerotategiatipino είπε:
Πανέμορφη η Σικελιανού στα ελάχιστα αποσπάσματα που είδα. Αχ χάθηκε χάθηκε...
Για αυτό σε εκτιμώ τόόόσο πολύ ρε Πανούλη... :D

Να ενημερώσουμε κατά τα άλλα, ότι την ερχόμενη Κυριακή θα ανακοινωθούν αποτελέσματα Αγαπημένης Κωμικής Ηθοποιού και Ερωτική Σκηνή που σας έκανε κλικ....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χάρηκα που είδα το Χαρά Αγνοείται να είναι στην 1η θέση της κοινωνικής σειράς. Μπορεί να μου τη σπάει που βλέπω σειρές των τελευταίων ετών να είναι στις πρώτες θέσεις αλλά αυτή άξιζε επάξια το χρυσό. Κι εκτός αυτού δε μπορείς να παραβλέψεις αυτήν την ανατριχιαστική ερμηνεία της Μαρίας Καβογιάννη.
 
Την Κυριακή, οι νέες κατηγορίες που θα ανακοινωθούν είναι: Αγαπημένη Κωμική Ηθοποιός (Μάλλον η Καρύδη θα βγει :( ) και Ερωτική Σκηνή που σου έκανε ΚΛΙΚ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολυ χαρηκα σημερα στο the twenty.Καταφερα ομολογω να συμπεριλαβω 2 ερωτικες σκηνες σειρων εποχης.αλλα η καταταξη στισ κωμικες ηθοποιουσ νομιζω πωσ με απογοητευσε...καπωσ...αλλα τι να πεις...αμα ψηφιζουν 15χρονα...
 
ΡΑΦΑΕΛΑ είπε:
Πολυ χαρηκα σημερα στο the twenty.Καταφερα ομολογω να συμπεριλαβω 2 ερωτικες σκηνες σειρων εποχης.αλλα η καταταξη στισ κωμικες ηθοποιουσ νομιζω πωσ με απογοητευσε...καπωσ...αλλα τι να πεις...αμα ψηφιζουν 15χρονα...
Στις ερωτικές υπήρχε και ένα εντελώς απροσδόκητα καλό αποτέλεσμα....που με εξέπληξε ευχάριστα καθώς το είχα ψηφισει μόνο μία φορά και χτύπησε.... πολύ καλή θέση..

Όσοι το χάσατε μπορείτε να το παρακολουθήσετε εδώ:

www.megatv.com/thetwenty

Την επόμενη Κυριακή αποτελέσματα Soundtrack και Αγαπημένος Πρωταγωνιστής Κωμικής σειράς
 
ΡΑΦΑΕΛΑ είπε:
Ποια βρε sunset για πες μας και μας...
It's a secret my dear.... :p

Πάντως κρίμα αυτό που ψήφιζες μετά μανίας εσύ (και συμφωνώ μαζί σου) να πάρει την 20η θέση. Φάνηκε πιο ερωτικό "Το Ευτυχισμένοι μαζί" στους ψηφοφόρους... Κρίμα, κρίμα...

Εγώ εύχομαι στα Soundtracks να χτυπήσουν στη δεκάδα η Ρεμπούτσικα, ο Παπαδημητρίου και ο Δημητρίου.... Μη δω κάνα Μαζί σου με Παπαρίζου να τους ξεπερνά γιατί θα απογοητευτώ.! :(
 
Πες τα χρυσο μου και συ δηλαδη...τετοια σκηνη με τετοια σκηνοθεσια κ μουσικη στην 20η?Για τη μουσικη Το ελπιζω....αμα δε βγει η ρεμπουτσικα με αυτη τη θεικη μουσικη της αιθουσας θα πηδηξω απ το μπαλκονι.Αλλα η παπαριζου σιγουρα θα μας παρει τα αυτια...και γιτι βρε συ ειναι μυστικο?ελαααααα πες εχω περιεργια...
 
Η Αγγελική Λάμπρη τι έκανε μεσα στην 20άδα??Η Λιβιτσάνου Αντα,Αγγελική Ανδρίτσου και Ελισάβετ Μουτάφη πιο πανω απο Παναγιωτοπούλου,Μπαλανίκα???????? :eek: o_OΑυτή η ψηφοφορία είναι ώρες-ώρες για γέλια..
 
ΑΑ και ο Δημητριου για ποια σειρα εγραψε μουσικη?οσο για το φανατικα ψηφιζα την ναυπλιωτου.αυτες τισ σκηνες τις ειχα γραψει κανα δυο 3 φορες κ συμπεριληφθηκαν....ευτυχως....αξιζε πραγματικα...

Συμφωνω με τον ερρικο...τελειως ο,τι να ναι....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
errikos20 είπε:
Η Αγγελική Λάμπρη τι έκανε μεσα στην 20άδα??Η Λιβιτσάνου Αντα,Αγγελική Ανδρίτσου και Ελισάβετ Μουτάφη πιο πανω απο Παναγιωτοπούλου,Μπαλανίκα???????? :eek: o_OΑυτή η ψηφοφορία είναι ώρες-ώρες για γέλια..
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου ΑΛΛΑ:

Τα χουμε ξαναπεί αυτά. Δεν μπορούμε να καταδικάσουμε κανέναν από τη στιγμή που το ίδιο κανάλι:

1. Δεν πρόβαλλε σήριαλ παλιά για να τα μάθουν οι νεότεροι.

2. Προωθεί ηθοποιούς που παίζουν αυτόν τον καιρό στα σήριάλ του και του φέρνουν νούμερα...

Ο κόσμος ό,τι ξέρει και αγαπά θα ψηφίσει.... Μιλώ εκ πείρας #)

ΡΑΦΑΕΛΑ είπε:
ΑΑ και ο Δημητριου για ποια σειρα εγραψε μουσικη?οσο για το φανατικα ψηφιζα την ναυπλιωτου.αυτες τισ σκηνες τις ειχα γραψει κανα δυο 3 φορες κ συμπεριληφθηκαν....ευτυχως....αξιζε πραγματικα...
Ο Δημητρίου έχει γράψει για το Μεγάλο Θυμό και την Παλίρροια.

Ο Παπαδημητρίου για όλες τις σειρές της Μιρέλλας και του αξίζει μέχρι και πρωτιά.

Η Ρεμπούτσικα έχει γράψει για Αίθουσα του Θρόνου (κομματάρες) και την Προδοσία. (και άλλα που δεν θυμάμαι αυτή τη στιγμή).

Αξίζουν πολλά αυτοί οι συνθέτες... αλλά θα φάνε ήττα μυρίζομαι από κάνα Χατζηγιάννη, Παπαρίζου ή τον άλλον στα Μαύρα Μεσάνυχτα... :(
 
Από τα soundrack θα ήθελα και εγώ να βγει η Ευανθία Ρεμπουτσικα με την αίθουσα του θρόνου. Επίσης μου άρεσε το τραγούδι Ηλιαχτίδα της Τάνιας Τσανακλίδου από την βεντέτα αλλά και το soundrack του Μεγάλου Θυμού.

Ο αγαπημένος πρωταγώνιστής κωμωδίας που πιστέυω ότι θα είναι πρώτος θα είναι ο Πέτρος Φιλιππίδης.

Ένα άλλο soundrack που θα ήθελα να δω μέσα στην δεκάδα είναι αυτό του Λόγω Τιμής με κρυφαίο τραγούδι του δίσκου "το σκάκι" σε ποίηση Μανώλη Αναγνωστάκη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
tzias57 είπε:
Ο αγαπημένος πρωταγώνιστής κωμωδίας που πιστέυω ότι θα είναι πρώτος θα είναι ο Πέτρος Φιλιππίδης.
1. Μπέζος

2. Φιλιππίδης

3. Μάινας

θα είναι λογικά....

Συμφωνώ με όσα λες για τα Soundtracks... Άντε να δούμε όμως...

Το Twenty χθες χτύπησε μέχρι και 30% σε τέταρτο! Αυτό σημαίνει ότι όλο και περισσότεροι μπαίνουν στον "πειρασμό" να το δουν. Είναι και ο Καπουτζίδης βέβαια μεγάλο ατού οφείλω να ομολογήσω.... Πάντως, μόνο καλό είναι να βλέπουν ότι ο κόσμος ενδιαφέρεται για επετειακά προγράμματα. :)
 
Ο Γιωργος Καπουτζιδης, αν και πιο αδυναμος χθες, ειναι το μονο θετικο στο The Twenty". Το TOP 20 της χθεσινης εκπομπης ηταν για κλαματα (ή για γελια). Προσωπικα αρχισε να με κουραζει η εκπομπη και αν δεν την παρουσιαζε ο ταλαντουχος Καπουτζιδης δεν θα την ξαναεβλεπα.
 
Πίσω
Μπλουζα