Retro reviews του "ektelion"

Eνα ακομη εξαιρετικο βιντεο!!!
 
Ωραιος!!

Και γουσταρω που δεν εβαλες το Saboteur διοτι ακομα και εσυ δεν θα μπορουσες να εντοπισεις αστεια ψεγαδια!! :)
 
Το Saboteur δεν νομίζω να το έβαζε ο ektelion, διότι απ' ότι αντιλαμβάνομαι όταν ήταν μικρός ήταν στα "πάνω" τους οι 16-bit υπολογιστές - όπως η Amiga.

Αν υπάρξει νιντζο-συνέχεια, θα ήθελα να δω το αγαπημένο Ninja Warriors (πραγματικά πολύ καλή η Amiga version, και με ωραίο διπλό), καθώς και το Sword of Honour. :thumbup:
 
Μπράβο Ektelion για το βίντεο, καταπληκτική δουλειά και μερακλίδικη με μπόλικο after !

Όσο για τα παιχνίδια, εντάξει, ψιλομάπες ήταν, άρα καλή αφορμή για γέλιο ! +1 στον Billy για την αναφορά στο Sword Of Honour (επίσης ολιγον σχιζοφρενικό κατα περιόδους), και φυσικά για το Shadow Dancer, που ήταν εξαιρετικό port. Όσο για την σειρά Last Ninja, για κάποιο λόγο μου άρεσε, τα είχα παίξει αρκετά και τότε δεν έσκαγα πολύ για τα κολληματάκια τους. Φυσικά δεν το τερμάτισα ποτέ ! Παρόλα αυτά, έτσι για την όποια εξιλέωση της σειράς, προτείνω να δοκιμάσετε το Last Ninja Remix, το οποίο είναι κατα την άποψή μου το καλύτερο Last Ninja στην Amiga. Βέβαια, δεν είναι τόσο καλύτερο που να το κάνει και εντελώς playable, αλλα σίγουρο καλύτερο απο τα άλλα σε αίσθηση.
 
Κλασικα φοβερο βιντεο οπως και ολα τα αλλα.Τωρα για τα παιχνιδια δεν υπαρχουν πολλα λογια να πουμε για της παιχνιδιαρες shinobi και Dragon ninja αλλα για τα last ninja 3 και Ninja mission προτιμω να κατσω μπροστα στην τηλεοραση που η εικονα να δειχνει χιονια και γω να κραταω ενα gamepad και να φανταζομαι πως παιζω παρα να κατσω και να ασχοληθω μαζι τους :p :p:p:p
 
Είσαι απολαυστικός! :)

Δεν υπάρχει βιντεάκι σου που να χάνω και φυσικά ανυπομονώ για το επόμενο! :thumbup:
 
Ωωω!! Ευχαριστη εκπληξη δεν περιμενα νεο βιντεο τοσο γρηγορα! :thumbup:
 
Ωραία φάση. :D

Tην θέαση έκανε ακόμα πιό ευχάριστη, η "ουτοπική" μουσικούλα. :thumbup:
 
Thanks D@redevil and Ajax :)

billy, είσαι ο πρώτος που το ανέφερε για τη μουσική ;) Κερδίζεις το χρυσό λουκούμι.
 
Xαχα !!

Χαίρομαι, διότι με είχε κόψει λόρδα... :D
 
Αν και λιγο ειναι για αλλη μια φορα απολαυστικο.Να σαι καλα!!!
 
Απολαυστικό και ενημερωτικό αυτή την φορά!!
 
Δυνατο βιντεο οπως παντα
 
Εξαιρετικο οπως και ολα τα αλλα :thumbup:
 
Ωραίο το βίντεο ! Respect, ωραία η μουσική του Utopia, αλλα ακόμη πιο ευστοχη η χρήση του ιντρο ήχου των Magnetic fields στο countdown :p
 
Κι άλλο, κι άλλο, κι άλλο.
 
Ειμαι στο εξοχικο και ςχω μολις διακοσια mb αποθεμα για να σερφαρω μεχρι την Κυριακή οποτε δεν μπορω να το δω...θα το κανω οταν επιστρεψω και θα σχολιασω τότε
 
Πίσω
Μπλουζα