The Legend Of Zelda Wii U

Σε ευχαριστω. Παρα τη χρηση των ετοιμων shaders δεν ειδα βελτιωση στην αποδοση. Παω γυρω στα 20 και το χειροτερο οχι σταθερα.

Υποθετω οτι Core Duo@3Ghz και 750Ti StormX Dual OC δεν ειναι αρκετα για σοβαρο emulation της πλατφορμας
 
Σε ευχαριστω. Παρα τη χρηση των ετοιμων shaders δεν ειδα βελτιωση στην αποδοση. Παω γυρω στα 20 και το χειροτερο οχι σταθερα.

Υποθετω οτι Core Duo@3Ghz και 750Ti StormX Dual OC δεν ειναι αρκετα για σοβαρο emulation της πλατφορμας
H Nvidia 750Ti Που εχεις ειναι ικανοποιητικη για τον cemu το προβλημα ειναι ο επεξεργαστης σου.Φιλος μου που του εβαλα και του ταιριαξα τον cemu για να παιξει το Zelda παιζει το παιχνιδι με καρφωμενα 30fps και μαλιστα φτανει μεχρι και τα 40fps με ακριβως την ιδια καρτα και με εναν sandy bridge εφταετιας και συγκεκριμενα τον i5 2400 αλλα και 8GB Ram.To dual/triple core recomplier που υπαρχει απο τον cemu 1.11.3 εχει σωσει πολυ κοσμο που δεν εχει καποιο high-end συστημα.
 
Συμφωνώ με τον Βασίλη. Η κάρτα είναι μια χαρά αλλά με Core 2 Duo είσαι πολύ κάτω από τα πρακτικά minimum requirements. Λογικά ούτε πιο ελαφριά παιχνίδια θα σου τρέχουν full speed όπως το Mario 3D World ας πούμε. Οπότε δεν μπορείς να κάνεις και πολλά για το Zelda.

Το θέμα για να πιάσεις σταθερά 30fps στο Zelda είναι η CPU να μπορεί να το τρέχει με 40+ έτσι ώστε να έχεις αρκετό αέρα στις βαριές σκηνές να κρατιέται λίγο πάνω από 30. Και έτσι το κλειδώνεις στα 30 και δεν βλέπεις ποτέ slowdown. Αλλά με αυτήν την CPU και με 20 που μου λες ότι τρέχει καλά είναι, εγώ θα περίμενα λιγότερα.
 
Ρε παιδιά τι θεϊκό παιχνίδι είναι αυτό το Zelda?

Ξεκίνησα να το τεστάρω πριν από κάποιους μήνες στον emulator αλλά περίμενα να εξελιχθεί λίγο ώστε να παίζει με τα ελάχιστα δυνατά bugs. Πλέον στην έκδοση 1.11.4 παίζει σχεδόν τέλεια, κάτι graphic bugs είναι ελάχιστα κυρίως από τα graphics packs για καλύτερη ανάλυση ενω το frame rate είναι σταθερά 30fps χωρίς σπασίματα (με τις σωστές ρυθμίσεις).

Οπότε ξεκίνησα να παίζω κανονικά και έχω καεί, δηλαδή τι καεί.. ολοκαύτωμα. Παίζει να έκλεισα και 8ωρο συνεχόμενο σε μία φάση, κάτι που έχω να το κάνω μία δεκαετία και, από τότε που έπαιζα WoW.

Οντως το open world του είναι κλάσεις ανώτερο από οποιοδήποτε game του είδους. Εξαιρετική η ελευθερία κινήσεων, μπορείς ακόμα και να πας αν θες κατευθείαν στον "τελικό" αμα είσαι μάγκας και καταφέρεις να μην σε διαλύσουν οι άμυνες (από ότι ξέρω υπάρχει ένα είδος boss rush για όποιους θέλουν να πάνε στον Ganon νωρίς). Εγώ κατάφερα μετά από ώρες ολόκληρες stealth και στρατηγικών κινήσεων να μπω και να εξερευνήσω το κάστρο, δεν πάλεψα με τον τελικό βέβαια αλλά εξερεύνησα σχεδόν όλο το μέρος και πήρα αρκετό loot από νωρίς. Και μετά, έτσι για δείξω dominance, σκαρφάλωσα μέχρι την κορυφή, δηλαδή μέχρι την άκρη της "κεραίας", η θέα εκπληκτική ενώ από κάτω καιγόταν ο κόσμος και έπαιζε και μία επική μουσική. Και ακόμα και εκεί πάνω υπήρχε κάτι, ένα reward, λες και ήξεραν οι προγραμματιστές ότι όλο και κάποιος καμένος θα σκαρφαλώσει μέχρι εκεί...

Πάντως έχω παίξει πολλά games με stealth που πρέπει να προσέχεις κλπ αλλά αυτό το συγκεκριμένο play-through στο Zelda που αποφάσισα να εξερευνήσω το κάστρο ενώ ήταν ακόμα πολύ νωρίς ήταν η καλύτερη εμπειρία. Καλύτερο και από Dark Souls ένα πράγμα.

Δεν θυμάμαι την τελευταία φορά που με "πώρωσε" ένα παιχνίδι έτσι. Ισως να ήταν με το Portal 1 όταν πρωτοβγήκε. Και ακόμα έχω πολύ δρόμο, έχω νικήσει μόνο ένα από τα τέσσερα guardians και παρόλα αυτά έχω αφήσει ήδη τα κόκαλα μου στο παιχνίδι.
Κάπως έτσι κάηκα κι εγώ. Μιλάμε για πολλές συνεχείς ώρες παιξίματος που έχω να κάνω εδώ και πολλά χρονιά, από το Final Fantasy X συγκεκριμένα. Η Νιντέντο με εξέπληξε ευχάριστα με το συγκεκριμένο τίτλο.

Βάλε Master Mode και προσπάθησε να βγάλεις το Trial of the sword, το απόλυτο challenge......
 
Βάλε Master Mode και προσπάθησε να βγάλεις το Trial of the sword, το απόλυτο challenge......
Κάτσε να το βγάλω πρώτα στο κανονικό mode και βλέπουμε :p

Τα δύο πρώτα τα έβγαλα. Μου έμεινε το final challenge. Δεν έχω και την υπομονή που ειχα μικρός...
 
Κάτσε να το βγάλω πρώτα στο κανονικό mode και βλέπουμε :p

Τα δύο πρώτα τα έβγαλα. Μου έμεινε το final challenge. Δεν έχω και την υπομονή που ειχα μικρός...
Χαχα!! Επειδή τα έχω βγάλει και τα τρία σε normal και master mode έχω να πω ότι το πιο δύσκολο ήταν το πρώτο το beginner trial όσο και αν ακούγεται περίεργο. Όπως και να χει, φοβερή χαρά μόλις τα έβγαλα όλα, χρόνια είχα να να πανηγυρίσω έτσι σε video game. Το Master Sword γίνεται το καλλίτερο όπλο μετά από αυτό, όχι από άποψη δύναμης καθώς έχω ορισμένα ξίφη με 70-80 δύναμη από Lynels, αλλά από άποψη αντοχής. Φαντάσου ότι με το ίδιο ξίφος μπορείς να σκοτώσεις 2 Gold Lynels με 8000 HP και μετά να σπάσει ή να αποφορτίσει τελος παντων.
 
Χαχα!! Επειδή τα έχω βγάλει και τα τρία σε normal και master mode έχω να πω ότι το πιο δύσκολο ήταν το πρώτο το beginner trial όσο και αν ακούγεται περίεργο. Όπως και να χει, φοβερή χαρά μόλις τα έβγαλα όλα, χρόνια είχα να να πανηγυρίσω έτσι σε video game. Το Master Sword γίνεται το καλλίτερο όπλο μετά από αυτό, όχι από άποψη δύναμης καθώς έχω ορισμένα ξίφη με 70-80 δύναμη από Lynels, αλλά από άποψη αντοχής. Φαντάσου ότι με το ίδιο ξίφος μπορείς να σκοτώσεις 2 Gold Lynels με 8000 HP και μετά να σπάσει ή να αποφορτίσει τελος παντων.
Εγώ έπαιξα το final challenge μία φορά μόνο και έχασα από χαζομάρες στο 3ο ή 4ο trial εκεί με τους καβαλάρηδες σκελετούς. Αναγνωριστικό run ήταν αλλά μετά δεν το έβαλα πάλι γιατί δεν είχα όρεξη για ένα ολόκληρο run. Αλλά ναι, το beginner ήταν πιο δύσκολο από το 2ο, μάλιστα το 2ο το έβγαλα στο πρώτο try.

To Master Sword γενικά το χρησιμοποιώ μόνο στα guardians και στο Hyrule Castle, δηλαδή μόνο όταν φωτίζει. Αλλιώς δεν αξίζει τον κόπο για μένα να το χαλάω αφού έχω πάντα γεμάτο όλο το weapon inventory (αναβαθμισμένο full) με όπλα.

Πάντως το αγαπημένο μου κομμάτι στο παιχνίδι ήταν όταν "κατέκτησα" το Hyrule Castle χωρίς να έχω πάρει κανένα Divine Beast, με 5-6 καρδιές, και το καθάρισα σχεδόν όλο με stealth και υπομονή (εκτός από τα Lynels) Και έφτασα στους Boss. Αλλά μετά είπα αντί να μπω μέσα να με σκοτώσουν, να σκαρφαλώσω στην κορυφή, πάνω πάνω στην κεραία για να κάνω την κατάκτηση του κάστρου "official" :p

Πολύ επικό το feeling, το διασκέδασα γιατί έφτασα μέχρι την κορυφή της κεραίας (έχει και ένα korok εκεί :p ) με τόσες λίγες καρδιές, λίγο stamina, gear χωρίς καμία αναβάθμιση και με ότι όπλα έβρισκα εκεί οπότε ήταν σαν να το κατέκτησα όντως. Τώρα μπορώ άνετα να μπω και να καθαρίσω τα πάντα μαζί με τον Boss αλλά θέλω να τα κάνω όλα πρώτα και να τελειώσω και με το τελευταίο Divine beast πριν τον τερματισμό.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
To Master Sword γενικά το χρησιμοποιώ μόνο στα guardians και στο Hyrule Castle, δηλαδή μόνο όταν φωτίζει. Αλλιώς δεν αξίζει τον κόπο για μένα να το χαλάω αφού έχω πάντα γεμάτο όλο το weapon inventory (αναβαθμισμένο full) με όπλα.

Πάντως το αγαπημένο μου κομμάτι στο παιχνίδι ήταν όταν "κατέκτησα" το Hyrule Castle χωρίς να έχω πάρει κανένα Divine Beast, με 5-6 καρδιές, και το καθάρισα σχεδόν όλο με stealth και υπομονή (εκτός από τα Lynels) Και έφτασα στους Boss. Αλλά μετά είπα αντί να μπω μέσα να με σκοτώσουν, να σκαρφαλώσω στην κορυφή, πάνω πάνω στην κεραία για να κάνω την κατάκτηση του κάστρου "official" :p

Πολύ επικό το feeling, το διασκέδασα γιατί έφτασα μέχρι την κορυφή της κεραίας (έχει και ένα korok εκεί :p ) με τόσες λίγες καρδιές, λίγο stamina, gear χωρίς καμία αναβάθμιση και με ότι όπλα έβρισκα εκεί οπότε ήταν σαν να το κατέκτησα όντως. Τώρα μπορώ άνετα να μπω και να καθαρίσω τα πάντα μαζί με τον Boss αλλά θέλω να τα κάνω όλα πρώτα και να τελειώσω και με το τελευταίο Divine beast πριν τον τερματισμό.
Το Master Sword θα φωτιζει παντα μετα από την αναβαθμιση, θα σου γινει το αγαπημενο οπλο.

Χμμμ......αυτό να πω την αλήθεια δεν το δοκίμασα αλλά ακούγεται ενδιαφέρον. Βασικά δεν κατάλαβα ποια είναι η διαφορά αν πας πριν τα devine beast ή μετά στο Hyrule Castle, ετκός βέβαια από τις δυνατότητες που σου δίνουν οι πρωταθλητές. Στην αρχή νόμιζα ότι τα λειζερ που ριχνουν τα devine beast ρίχνουν το barrier του Ganon αλλά μάλλον δνε πρέπει να ισχύει, δεν υπάρχει barrier σωστά?
 
Το Master Sword θα φωτιζει παντα μετα από την αναβαθμιση, θα σου γινει το αγαπημενο οπλο.

Χμμμ......αυτό να πω την αλήθεια δεν το δοκίμασα αλλά ακούγεται ενδιαφέρον. Βασικά δεν κατάλαβα ποια είναι η διαφορά αν πας πριν τα devine beast ή μετά στο Hyrule Castle, ετκός βέβαια από τις δυνατότητες που σου δίνουν οι πρωταθλητές. Στην αρχή νόμιζα ότι τα λειζερ που ριχνουν τα devine beast ρίχνουν το barrier του Ganon αλλά μάλλον δνε πρέπει να ισχύει, δεν υπάρχει barrier σωστά?
Οχι δεν υπάρχει barrier. Απλά τι γίνεται, όποια Divine Beast δεν νίκησες, οι Boss τους εμφανίζονται πριν τον Ganon. Δηλαδή αν έχεις νικήσει 2 από τους 4, θα πρέπει τους άλλους 2 να τους νικήσεις στο Hyrule Castle πριν τον Ganon, κάτι σαν Boss Rush. Επίσης τα λειζερ είναι κάτι σαν στόχευση. Οταν εμφανιστεί ο Ganon τα divine beasts που ειναι εκει και σημαδεύουν του ρίχνουν και χάνει λίγα HP απο το κάθε ένα (αυτό δεν το έκανα ακόμα απλά το διάβασα κάπου). Οπότε όσα πιο πολλά έχεις, τοσο πιο πολύ τον αποδυναμώνουν.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πηγα να απαντησω στον geo  αλλα τα καλυψε ολα ο Τασος!
Delete τo post παρακαλω...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ειπα να παιξω το final trial και μετά από πολύ ώρα τελικά έχασα στον Lynel. Απλά γιατί δεν ήξερα ότι πεθαίνει με ένα hit από guard arrows. Δεν είναι πολύ δύσκολο αλλά θέλει προσοχή και πολύ ώρα παιχνιδιου και βαριέμαι θανάσιμα να το ξανακάνω. Ξέρω ότι θα παίζω βιαστικά και θα το χάσω πριν καλά καλά φτάσω εκει που έφτασα. Οπότε απλά δεν το κάνω. Θα έπρεπε να σε αφήνει να κάνεις save έστω στα safe rooms.
 
Ειπα να παιξω το final trial και μετά από πολύ ώρα τελικά έχασα στον Lynel. Απλά γιατί δεν ήξερα ότι πεθαίνει με ένα hit από guard arrows. Δεν είναι πολύ δύσκολο αλλά θέλει προσοχή και πολύ ώρα παιχνιδιου και βαριέμαι θανάσιμα να το ξανακάνω. Ξέρω ότι θα παίζω βιαστικά και θα το χάσω πριν καλά καλά φτάσω εκει που έφτασα. Οπότε απλά δεν το κάνω. Θα έπρεπε να σε αφήνει να κάνεις save έστω στα safe rooms.
Ouch! Βασική πληροφορία ότι ξεμπερδεύεις με τον Lynel με ένα arrow. Δηλαδή έβγαλες τον Lynel στο 16-17 επίπεδο χωρίς βέλος? Φοβερό.....:eek:
 
Ouch! Βασική πληροφορία ότι ξεμπερδεύεις με τον Lynel με ένα arrow. Δηλαδή έβγαλες τον Lynel στο 16-17 επίπεδο χωρίς βέλος? Φοβερό.....:eek:
Ναι, έσπασα 3-4 όπλα πάνω του αφού εκει δεν βρίσκεις πολύ δυνατά, κανα δύο ασπίδες και του έριχνα απλά βέλη για να τον κάνω stun. Δεν ήξερα ότι τα ancient arrows σκοτώνουν και τους Lynen, νόμιζα ότι σκοτώνουν μόνο τα guardians. Ολα τα Lynen που έχω σκοτώσει μέχρι στιγμής με μάχη και ιδρώτα το έκανα :p
 
Ναι, έσπασα 3-4 όπλα πάνω του αφού εκει δεν βρίσκεις πολύ δυνατά, κανα δύο ασπίδες και του έριχνα απλά βέλη για να τον κάνω stun. Δεν ήξερα ότι τα ancient arrows σκοτώνουν και τους Lynen, νόμιζα ότι σκοτώνουν μόνο τα guardians. Ολα τα Lynen που έχω σκοτώσει μέχρι στιγμής με μάχη και ιδρώτα το έκανα :p
Mια χαρα εισαι τιποτα δεν ειναι αυτο αλλοι εχουμε κανει και χειροτερα.Εγω που ειμαι κατα των οδηγων στρατηγικης,κατα των cheats κλπ εφαγα εκατονταδες ωρες για να βρω και τα 900 korok seeds γιατι ελεγα δεν ειναι δυνατων η NINTENDO να μην εχει βαλει καποιο πολυ σημαντικο βραβειο για οποιον καταφερει να φερει εις περας αυτο το κατορθωμα για μενα  αλλα τελικα επεσα πολυ εξω και η ΝINTY μας δουλευε κανονικα αμα το ηξερα πιο μπροστα θα σταματουσα σε αυτα που οντως χρειαζονται για να εχεις κατι που οντως αξιζει στο παιχνιδι.Δεν γραφω τι ειναι αυτο φυσικα μην κανω και spoiler σε ωσους δεν εχουν παιξει το παιχνιδι αλλα σε καμια περιπτωση μην παει καποιος και για τα 900 korok seeds τζαμπα το χρονο του θα χασει.
 
Ναι, έσπασα 3-4 όπλα πάνω του αφού εκει δεν βρίσκεις πολύ δυνατά, κανα δύο ασπίδες και του έριχνα απλά βέλη για να τον κάνω stun. Δεν ήξερα ότι τα ancient arrows σκοτώνουν και τους Lynen, νόμιζα ότι σκοτώνουν μόνο τα guardians. Ολα τα Lynen που έχω σκοτώσει μέχρι στιγμής με μάχη και ιδρώτα το έκανα :p
Χαχα!! Βασικά ναι, από την περιγραφή του ancient arrow στη βιβλιοθηκη του παιχνιδιού, προκύπτει ότι εξαφανίζει οποιο ον αγγιξει που δεν ειναι αρχαίο. Εξαφάνιση δε σημαίνει νίκη βέβαια αλλά σαν να πηγαίνει σε κάποια άλλη διασταση και το ον αυτό παίρνει μαζί και τα όπλα του. Για αυτό δεν αξίζει να σκοτώσεις Lynel ή άλλους εχθρούς με αυτό τον τρόπο.

Αντιθέτως τα ancient arrows αποδυναμώνουν τους guardians που είναι αρχαία όντα και δεν τους σκοτώνουν με τη μία, εκτός βέβαια αν τα πετύχεις στο μάτι. Κι εφόσον είναι αρχαία όντα σκοτώνονται κανονικά και αφήνουν πίσω τους όπλα και αρχαία αντικείμενα. Ο Καλλίτερος τρόπος για να μαζέψεις αρχαία αντικείμενα είναι τα ancient arrows για μένα, το κέρδος είναι μεγαλύτερο από το να χάσεις ορισμένα arrows. Η λύση των όπλων δεν είναι ιδανική για μένα απέναντι στους guardians.

Mια χαρα εισαι τιποτα δεν ειναι αυτο αλλοι εχουμε κανει και χειροτερα.Εγω που ειμαι κατα των οδηγων στρατηγικης,κατα των cheats κλπ εφαγα εκατονταδες ωρες για να βρω και τα 900 korok seeds γιατι ελεγα δεν ειναι δυνατων η NINTENDO να μην εχει βαλει καποιο πολυ σημαντικο βραβειο για οποιον καταφερει να φερει εις περας αυτο το κατορθωμα για μενα  αλλα τελικα επεσα πολυ εξω και η ΝINTY μας δουλευε κανονικα αμα το ηξερα πιο μπροστα θα σταματουσα σε αυτα που οντως χρειαζονται για να εχεις κατι που οντως αξιζει στο παιχνιδι.Δεν γραφω τι ειναι αυτο φυσικα μην κανω και spoiler σε ωσους δεν εχουν παιξει το παιχνιδι αλλα σε καμια περιπτωση μην παει καποιος και για τα 900 korok seeds τζαμπα το χρονο του θα χασει.
Βασικα δεν ξερω ποιο είναι το δώρο των 900 seeds και ουτε με ενδιεφερε, σταματησα σε αυτα που χρειαζομουν. Από την εμπειρία μου με παλαιότερα παιχνίδια Zelda, ποτε η Νιντεντο δεν έδινε άξιο δώρο οταν συνελεγες παρομοια αντικειμενα. Χαρακτηριστικό παραδειγμα οταν μαζεψα τις 100 Scultula στο Οκαρινα, απογοητευση.
 
Eμενα επειδη με ενδιεφερε και παρα πολυ μαλιστα επειδη εχω ξεζουμισει οτι Zelda υπαρχει ακομα και της σαβουρες στο CD-i αποφασισα να το κανω αλλα τελικα ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ οποτε το ξαναλεω κανεις μην κατσει και ασχοληθει για να βρει και τα 900 korok seeds.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγώ βρήκα σχεδόν τα μισά και έκανα upgrade όλα τα slots εκτός από τις ασπίδες. Σε κάποια φάση φόραγα και την μάσκα που σε προειδοποιεί ότι κάποιο korok είναι κοντά αλλά μετά από καμιά 50αριά φορές που με έβγαλε από τον δρόμο μου είπα άστο, δεν πρόκειται να χαρώ game έτσι... Μετά διάβασα πόσα είναι για να δω αν αξίζει τον κόπο να τα μαζέψω όλα και είπα OK άστο, στην επόμενη ζωή ή σε άλλη διάσταση. Οπότε αφού είπα ότι δεν θα ασχοληθώ ας δω spoiler τι reward χάνω και μπορώ να πω ότι χάρηκα γιατί έτσι δεν χρειαζόταν καν να σκέφτομαι ότι έχασα κάτι καλό :p  

Τα shrines όμως τα θέλω όλα. Μέχρι στιγμής έχω βγάλει 110.
 
Γιαυτο οπως εχω πει χιλιες φορες απεχθανομαι τους οδηγους στρατηγικης και γενικα το καταραμενο youtube Κλπ με τα εκατομμυρια spoilers.Αν δεν υπηρχαν αυτα φιλε τασο ωστε να δεις τι περνεις αν βρεις και τα 900 θα ειχες πεταξει τα ματια εξω του παιχνιδιου και θα εγραφες εκατονταδες ωρες για να τα βρεις γιατι πολυ απλα θα σκεφτοσουν οπως εγω,δηλαδη αφου σε εδωσε κατι τοσο σημαντικο οταν βρηκες τα μισα αρα θα παρεις κατι πολυ καλο αν τα βρεις ολα.Γιαυτο λοιπον μακρια απο μενα ολα αυτα τα εργαλεια του διαβολου οπως οδηγοι στρατηγικης κλπ :eviltongue: :eviltongue: :eviltongue: :eviltongue:
 
Μαζί σου Βασίλη, κι εγώ αποφεύγω τους οδηγούς στρατηγικής. Αλλά το θέμα είναι ότι πλέον δεν έχω την διάθεση που είχα μικρός. Αμα δω κάτι που φαντάζομαι ότι θα μου φάει υπερβολικό χρόνο χωρίς να με διασκεδάζει κοιτάω να δω αν αξίζει τον κόπο. Ο αριθμός των koroκ οπως και να το κάνουμε είναι υπερβολή. Και επειδή στα 300+ βαρέθηκα να τα ψάχνω είπα να δω αν αξίζει τελικά τον κόπο και πόσα είναι τέλος πάντων. Ο σκοπός ήταν απλά να δω δηλαδή τι χάνω, όχι για να με βοηθήσει να τα βρω.

Πλέον μόνο με όσα βρίσκονται στον δρόμο μου ασχολούμαι. Ακόμα και αν δω ένα hint (οπως τα σχέδια με τις πέτρες πχ που φαίνονται από μακριά) αμα δεν είναι στον δρόμο μου δεν πάω. Αφού πλέον τα korok δεν είναι παρά ένας αριθμός και παρόλο που είμαι ψυχαναγκαστικός και θέλω να τα βρίσκω όλα, σε αυτήν την περίπτωση κατάφερα να αντισταθώ :p

Τα shrines όμως θα τα βρω όλα, ακόμα και ένα να μου μείνει θα σκανάρω τον κόσμο όλο να το βρω μόνος μου.
 
Eμενα επειδη με ενδιεφερε και παρα πολυ μαλιστα επειδη εχω ξεζουμισει οτι Zelda υπαρχει ακομα και της σαβουρες στο CD-i αποφασισα να το κανω αλλα τελικα ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ οποτε το ξαναλεω κανεις μην κατσει και ασχοληθει για να βρει και τα 900 korok seeds.
Ποσες ωρες εχει γραψει το κοντερ του Zelda? Ρωταω γιατι απο οτι υπολογιζω θελει κανα 500ωρο για να βρεις ολα τα korok seeds χωρις οδηγο στρατηγικης.
 
Πίσω
Μπλουζα