Τι ζώδιο είστε;

Α, ο Thor είναι ωραίος! Αυτός μάλιστα! :)
 
Α, ο Thor είναι ωραίος! Αυτός μάλιστα! :)
Διόλου μην παραπονιεσαι! Δες ξανθό πλάσμα καθιστε άλλος ο φλας άλλος ο φλας γκορντον;! Τι να πω εγώ με τον θεομουρλο τον Τζοκερ!
 

Συνημμένα

  • IMG_20210210_154745.png
    IMG_20210210_154745.png
    1,3 MB · Προβολές: 0
Τελευταία επεξεργασία:
O Flash τρέχει πολύ γρήγορα. Μα πάρα πολύ γρήγορα. Εξ ου και η αστραπή.

Aν και ήταν χαρακτήρας των DC Comics που ήταν η πηγή των ελληνικών "Τα καλύτερα Κόμικς" που ήταν το αγαπημένο μου περιοδικό τόοοοτε που κυκλοφορούσαν στην Ελλάδα, δεν θυμάμαι να είχε κυκλοφορήσει ιστορία του στα ελληνικά. Όσο για τον Παρθένο Θωρ, δεν τον είχα ακουστά γιατί ήταν της Μάρβελ που δεν κυκλοφορούσε στην Ελλάδα. Αλλά ξέρω τον Γερμανοσκανδιναυό θεό και δεν μπορώ να πω ότι τον συμπαθώ ιδιαίτερα. Εδώ δεν πολυχωνεύω τον κάαααπως αντίστοιχό του Δία που όπως και να το κάνουμε είναι δικός μας άνθρωπος όχι Γερμαναράς. Κι έτσι δεν μ' αρέσει που με παρομοιάζουν μ' αυτόν. Δεν βρίσκω καν ωραίο τον κτηνώδη ηθοποιό που τον παίζει, να πω "Καθήκι μεν ο Θωρ αλλά γκόμενος οπότε με κολακεύει η αντιστοιχία".
 
Τον βρίσκουμε εμείς τα κοριτσάκια ωραίο, ούτε λίγο ούτε πολύ μας τον εβγαλες κλαρινογαμπρο
 
Ναι έτσι είναι για μένα!
 

Συνημμένα

  • IMG_20210210_175142.png
    IMG_20210210_175142.png
    669,8 KB · Προβολές: 9
Πωπω, τι γραφει για εμας τους Σκορπιους!.....:D
 
Και ένα μικρό στατιστικό (ως εδώ). Να λέει κάτι για τις περιόδους τεκνοφορίας άραγε;

sunset.jpg
 
Δεν βρίσκω καν ωραίο τον κτηνώδη ηθοποιό που τον παίζει, να πω "Καθήκι μεν ο Θωρ αλλά γκόμενος οπότε με κολακεύει η αντιστοιχία".
Συμφωνώ για τον ηθοποιό, αν και ούτε κτηνώδη τον βρίσκω, προτιμώ τα αδέρφια του! :p Κατά τ' άλλα ούτε έχω κάτσει ποτέ να δω τι σόι πράγμα ήταν ο Θωρ.

Όσο για το θυμό δεν ξέρω αν είναι λίγο ένας μήνας ή όχι. Εξαρτάται ποιος με θύμωσε και για ποιο λόγο. Αν και όσο περνούν τα χρόνια τέτοια θέματα φροντίζω να τα λύνω επιτόπου. Πάντως πιο πολύ κλίνω προς τον Αιγόκερω (το οποίο είναι να μη σου τύχει).

Και ένα μικρό στατιστικό (ως εδώ). Να λέει κάτι για τις περιόδους τεκνοφορίας άραγε;

Δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς εννοεί, Aretara.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πάντως για μένα δεν πέφτει μέσα, γιατί συνήθως, ο θυμός μου κρατάει λιγότερο κι από κανένα δίωρo. Θυμώνω πολύ εύκολα, γιατί είμαι πολύ νευρική, αλλά μου περνάει αμέσως. :)
 
Και ένα μικρό στατιστικό (ως εδώ). Να λέει κάτι για τις περιόδους τεκνοφορίας άραγε;

Προβολή συνημμένου 223122
Κάπου είχα διαβάσει ότι τον Μάρτιο γεννιούνται τα περισσότερα παιδιά, και τον Νοέμβριο τα λιγότερα.
Τα δικά σου στατιστικά αφορούν το retromaniax?
 
Eτσι να ναι;
 

Συνημμένα

  • IMG_20210211_162057.png
    IMG_20210211_162057.png
    330,1 KB · Προβολές: 6
  • IMG_20210211_162028.png
    IMG_20210211_162028.png
    330,3 KB · Προβολές: 6
  • IMG_20210211_161937.png
    IMG_20210211_161937.png
    312,3 KB · Προβολές: 6
Μμμ νομίζω ότι ο Aretara εννοεί πόσοι από μας που συμμετέχουμε στο παρόν θρεντ ανήκουμε στα παραπάνω ζώδια. Εγώ δεν θα το τοποθετούσα έτσι όμως φίλε Αρετάρα το ερώτημα. Θα ρώταγα, είναι άραγε ενδεικτικό των χαρακτηριστικών του κάθε.ζωδίου το ζωηρό ενδιαφέρον για το παρελθόν;
Θα μιλήσω για το δικό μου ζώδιο τον Σκορπιό: ναι και αποδεικνύεται από την πλήρη και επιστημονική έρευνα του Αρετάρα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Θα ρώταγα, είναι άραγε ενδεικτικό των χαρακτηριστικών του κάθε.ζωδίου το ζωηρό ενδιαφέρον για το παρελθόν;
Θα μιλήσω για το δικό μου ζώδιο τον Σκορπιό: ναι και αποδυκνείεται από την πλήρη και επιστημονική έρευνα του Αρετάρα.
Δηλαδή εμείς είμαστε κάπου στη μέση;
Πάντως σε σχέση με αυτό που ανήρτησε η Αριάδνη πριν, ναι έτσι είναι. Τα πάντα παρατηρώ και κάνω ότι δεν τα είδα.
 
Δηλαδή εμείς είμαστε κάπου στη μέση;
Πάντως σε σχέση με αυτό που ανήρτησε η Αριάδνη πριν, ναι έτσι είναι. Τα πάντα παρατηρώ και κάνω ότι δεν τα είδα.
Και για μένα ισχύει όσο δεν πάει. Ή Βιβιαν Λη ηταν σκορπιός.
 

Συνημμένα

  • IMG_20210211_191648.png
    IMG_20210211_191648.png
    626 KB · Προβολές: 3
Μόλις είδα πως ή θέα Ζωζω Σαπουτσακη είναι δίδυμος, θα σεβεστε ;)
 
Πως θα ήσασταν στην προσωπική σας ζωή αν ανηκατε στον κοσμο των άνιμε.
 

Συνημμένα

  • IMG_20210212_134718.png
    IMG_20210212_134718.png
    1,4 MB · Προβολές: 13
Πίσω
Μπλουζα